2737
2734

اتفاقایی ک هیچکس باور نمیکنه...

بچه ها زن عموم حامله بوده تو روستا میشستن

میشه یه صلوات برا اجابت حاجتم بخونید ممنونتون میشم🙇😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خودمو خیلی خلاصه بخام بگم این بود که دیشب تو پارکینگ خونه در حال ساختمون دو تا سگ شکاری ولگرد رفته بودن.منو بابام نصفه شب رفتیم سر بزنیم من سکته زدم 

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 
2738

اتفاق خاصی نیفتاده فقط من تو ۱۰ سالگی تا یکسال همش حس میکردم یه چیز سیاه رو به روی پنجره منو نگاه میکنه

و سه ماه پیش تا ساعت ۳:۳۰ بیدار بودم سرم تو گوشی بود خلاصه بعد گوشیو گذاشتم کنار

رفتم وای فا رو خاموش کنم انگار تو تاریکی خوردم به چیزی برگشتم اطرافمو نگاه کردم هیچی نبود خلاصه وای فا رو خاموش کردم خوابیدم:/

همینا بودن:/

خدایا شکرت ❤

غروب بوده عموم نبوده.تو خونه مشترک پدر بزرگ و مادر بزرگم زندگی میکردن.اینم دراز کشیده بوده.یهو شیشه رو یکی میزنه پا میشه میبینه مادر بزرگمه.میگه شهلا پا شو بیا بیرون مهمون اومده.اینم پا میشه میره میبینه تو خونه هیچکس نیس.هی صدا میکنه میبینه هیچکس نیس میاد میخوابه باز

میشه یه صلوات برا اجابت حاجتم بخونید ممنونتون میشم🙇😔
ی جن خونمون هست 

واقعا؟ چیکار میکنه؟

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱

من دائم خاب جن میبینم چند ساله پارسال هم یکیشون تو خاب بهم گفت اسمش ابولهبه و بالاخره گیرم میندازه

تا اینجای زندگیم هرچی از خدا خواستم بهم داده نه اینکه آدم خوبی باشم ها اصلااااا....ولی خدای خیلی خوبی دارم که خیلی خیلیییی عاشقشم.
2706