1920
1924
عنوان

چطوری با بچه راحت چادر سر کنم؟؟

1779 بازدید | 0 پست

این بخشی از تجربیات خانم های چادری است که در تاپیک چادری ها ninisite گفتن:

1- چادر آستین دار  خیلی راحت تره برای بغل کردن بچه ولی کلا برای بچه از کالسکه و سه چرخه استفاده کنید بهتره کمرتون درد میگیره هی بچه بغلتون باشه با همسرتونم هستید بدین ایشون بچه رو بغل کنند در کل چادر آستین دار با پارچه سبک که لیز هم نباشه خیلی مناسب هست
2- برای بچه داشتن چادر با آستین خیلی خوبه و راحتچادری که جلو بسته هم باشه عالیه با بچه
3- من خودم چادر ساده روخیییلی دوست دارم ولی چون دوتابچه کوچیک دارم واقعا سخته خصوصا بدون ماشی وبرای پیاده روی،البته به غیر الان که کلا خونه نشین شدیم ،درمواقعی که بچه هارو عصر میبردم پارک چادر آستین دار سرم میکردم صدفی ایرانی عکسم میزارم

4- موقعی که بچه هام کوچیک بودن دانشجویی استفاده میکردم حسنا هم خوبه ولی من پوشیدم اصلا بهم نمیومد ولی خیلی دوستش دارم به نظرم به خانمایی که زیاد قد بلند نیستن و لاغرن بهتر میاد

5- چادر جلابیب مناسبه این مواقعه، هم گشاده هم پوشیده و راحت

6- اگر میخواید حجم بدنتون مشخص نباشه چادر عربی اصیل یاهمون عبایی اگرخیلی راحت میخواید دانشجویی به نظرم عبایی شیک تره

7- من وقتی بچه هام کوچیک بودن عربی جده استفاده میکردم از هر لحاظ عالی بود 

8- من وقتی نی نیم به دنیا اومده بود جلابیب میپوشیدم که عاااالی بود جلوش یه زیپ داشت حدود ۷۰ سانت که بچه رو از اونجا شیر میدادم خود چادر هم جیب داشت (من کارت مترو رو همیشه داخل اون جیب میذاشتم و خیلی راحت از گیت رد میشدم) آستینش هم کاملا با حجاب بود. برای دوره شیر دهی خیلی خوب بود. ایشالا شما هم بتونی یک انتخاب خوب داشته باشی.

9- برا بچه چادر دانشجویی یا کارمندی با پارچه ی حریر اسود سبک مناسبه

10- من خودم از زمان ازدواج تا قبل از بچه دار شدنم چادر معمولی سرم می کردم ولی وقتی که بچه اولم به دنیا اومد و تا حالا که دومی و دارم چادر لبنانی میذارم و خیلی باهاش راحتم. هم چوشیده هست وهم راحت.

11- از چادر حسنا هم بسیار استقبال شده است

اللهم احفظ قائدنا و سیدنا و مولانا و مرجعنا امام خامنه ای/// بانو جان!وقتی یزیدیان برای تحقیر زینب (سلام الله علیها ) رو بند او را برمیدارند بدان که تنها یزیدیان بیحجابی را برای تو میخواهند و  بی حجابی تحقیریست از سوی دشمن /// دو غم به دلت ماند حضرت مادر؛ کفن برای حسین و حرم برای حسن