2726
عنوان

دوست پسر نداشتن جرمه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7635 بازدید | 251 پست
افرین دقیقا همینطوره  وارد این چیزا شدن فقط شما رو از هدفا و اتفاقات قشنگی که میتونه بخوره دو ...

تنهایی خوشترم من به جاش بدون استرس بدون ترس از پنهانکاری با رو راستی و صداقت زندگی میکنم همیشه درباره ی همه موضوع ها صادقانه به خانواده م میگم واقعا حس خوبیه 

کاربر خانم😐😂
استارتر چند سالته؟ البته اگر دوست داری بگو

۲۰ 

حالا بخاطر رنگ موی بلوند شاید باورت نشه 😂😂😂😂

🧿 خدایا یه نگاهی به من کن و کمکم کن و منو از آدمای سمی و حسود نجات بده مرسی 😣  هرکی تاپیک جنجالی و پربازدید رو دید 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من دارم ولی حوصلمو سر برده منم مجبورم هی باهاش خشن رفتار کنم😂

غرغر می کنه همش

بدبختیم اینجاس اودم رفتم بهش معترف شدم الان روم نمیشه بندازمش دور

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
اره 25اینامیخورد

دکلره چقدر لحظه سختیه خالم خودش آرایشگره میگه بلوند خیلی بهت میاد تا قرمز شرابی 

البته خودم بخاطر عروسک باربی عاشق بلوند بودم 😂😂😂

🧿 خدایا یه نگاهی به من کن و کمکم کن و منو از آدمای سمی و حسود نجات بده مرسی 😣  هرکی تاپیک جنجالی و پربازدید رو دید 
درست حدس زدید  البته حقیقت بگم منم دوست دارم همدم خوبی داشته باشم متاسفانه دنیای کثیفی شده خیل ...

انشالله به وقتش بهترین ادم ممکن سر راهت قرار بگیره 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را.
انشالله به وقتش بهترین ادم ممکن سر راهت قرار بگیره 

هیییی 

جامعه بد شده 

نمیخوام تن خودمو به هرمردی بسپرم با اینکه تیپ و ظاهر خوبی دارم از دیدگاه دیگران 

اینقدر پیشنهاد زیادن نمبتونم اعتماد کنم 

منم نداشتم وندارم ونخواهم داشت

هرآزادی که ماامروز داریم به خاطر فمنیست ها است.هیچ آزادی بدون یک نبرد بزرگ به دست نیامده است.اگر فمنیست نیستید به پستوی خودتان برگردید و در آشپزخانه بنشینید ودستور بگیرید.دل تان نمی خواهد این کار را بکنید؟قدر دان فمنیست باشید.
تنهایی خوشترم من به جاش بدون استرس بدون ترس از پنهانکاری با رو راستی و صداقت زندگی میکنم همیشه دربار ...

منم 

خییلی راحت و بی دغدغه بودم واقعا بینظیره.ولی متاسفانه واسه دخترایی که معلوم نیست به چه دلیل اهل این روابط نیستن اما خیلی ناراحتن 

اتفاقا عامل کمبود اعتماد بنفسه. کاش میفهمیدن هیچیو ازدست ندادن 

یا به پیشنهاد بقیه هست یا با یه نگاه یه دل نه صد دل؛که منطقی نیس!

آره منم موافق نیستم با سنتی

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
2706