2737
2734
عنوان

دوست پسر نداشتن جرمه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7635 بازدید | 251 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون خوشگلی دوست پسر نداری چون ارزش خودتو میدونی چه لزومی داره ادم بره با یکی دوست بشه که حتی ۵ ...

جووووون دمت گرم ازت اسکرین گرفتم یادگاری نگه دارم 😂😂😂😂😂😂😂👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻❣❣❣❣

🧿 خدایا یه نگاهی به من کن و کمکم کن و منو از آدمای سمی و حسود نجات بده مرسی 😣  هرکی تاپیک جنجالی و پربازدید رو دید 
2728
خوشگلا هیچ وق پا نمیدن 😉  خودت و پاک نگه دار برای ی نفر ، خدا ادم خوبی و بهت میده به وقتش&nbs ...

خیلی حرف قشنگی زدی 

حرفت به دلم نشست😊

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺
2738

میخوای عکس خودمو بذارم ببینین 

انگار همه براش مهمه من رل داشته باشم یا نه 

🧿 خدایا یه نگاهی به من کن و کمکم کن و منو از آدمای سمی و حسود نجات بده مرسی 😣  هرکی تاپیک جنجالی و پربازدید رو دید 
میخوای عکس خودمو بذارم ببینین  انگار همه براش مهمه من رل داشته باشم یا نه

بذار 

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺
پسر خوبم هست؛دوستم میگفت آدم خوب خوبه؛البته یه ارتباط سالم و جدی

من خودم شوهرم دوست پسرم بود

ولی اگر برگردم به عقب ابدا با هیچ پسری دوست نمیشم

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را.
2706