2733
2734
عنوان

سزارين اختياري

436 بازدید | 27 پست

سلام

شبتون بخير

خانوما كسي اطلاع داره بيمه تكميلي هزينه سزارين اختياري رو ميده يا نه؟

يه كاربري اينجا كارمند بيمه بود اسمش يادم رفته 

لطفا در جواب كامنت هام نگيد خوش به حالت.. از بار منفي اين عبارت بدم مياد🙏🏻كاربري دوممه، به خاطر بيان نظرم درباره مسائل اقتصادي تركوندنم!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوب زنگ بزن به دفتر بیمه اپنجا بهتر راهنمایی میکنن.یا هم خود بیمارستانی که میخای بری

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
بگو دکترت نامه بده بهت اینطوری میده

چه نامه اي عزيزم؟

مثلا دليل فرماليته بياره؟

ميترسم قبول نكنه

لطفا در جواب كامنت هام نگيد خوش به حالت.. از بار منفي اين عبارت بدم مياد🙏🏻كاربري دوممه، به خاطر بيان نظرم درباره مسائل اقتصادي تركوندنم!!!!
آره میده. من بیمه کوثر بودم حدودا چهار تومن داد

من بيمه ايرانم 

سزارينم ميشه ٧ و ٤٠٠

بدن كه خيلي خوبه

خوب زنگ بزن به دفتر بیمه اپنجا بهتر راهنمایی میکنن.یا هم خود بیمارستانی که میخای بری

به بيمارستان ز زدم

گفتن يه معرفي نامه از بيمت مياري

اصلا درست جواب نميدادن

نفهميدم چي شد

2738
به احتمال زیاد میدن دکتر که پولشو میگیره برای شما هم یه بهونه الکی مینویسه 

خدا كنه 

ممنون عزيزم

اره ی پیشنها بده بهش خب ببین چی میگه دکتر من خودش بهم گف نامه برات درست کنم ولی توی خصوصی میتو ...

بيمارستانم خصوصيه

گفته ٧ ميليون و ٤٠٠

بهش ميگم ببينم چي ميگه

خدا كنه قبول كنه

سزارین اختیاری که قانونی نیست و حتما دکترت بهت یه نامه میده و این یه موضوعِ سکرتِ بین شما و دکترت😀..وقتی دکتر نامه رو بده بیمه از کجا متوجه بشه اختیاری بوده یا اجباری!

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤
سزارین اختیاری که قانونی نیست و حتما دکترت بهت یه نامه میده و این یه موضوعِ سکرتِ بین شما و دکترت😀. ...

دكترم بهم نامه ميده

براي بيمارستان

يعني همون كافيه؟

يا بايد يه دليل فرماليته ذكر كنه؟

کدوم شهری عزیزم؟منم سزارین میخام انجام بدم ۷ونیم میشه

تهران عزيزم

دكترم ندا سالاريه هست

بيمارستان مادران

2706