2726

بچه هامن پنج هفته ام خیلی استرس دارم میترسم نی نی قلب تشکیل نده چکارکنم راهنماییم کنید ازاسترسم کم شه😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه این استرس دارن برای ۹۹ درصد افراد هم تشکیل میشه پس بیخیال چون استدس زیاد بدتره

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2728

عزیزم همه چیو ب خدا بسپار اینو با خودت هی بگو خدا صلاحتو بهتر میدونه همونی میشه ک خدا صلاح ببینه وهمیشه خیر بنده شو میخواد ..استرس ک واسه تشکیل قلب خیلی بده سعی کن بهش فکر نکنی من روزی ک رفتم سونو قلب داشتم از استرس بالا میوردم همش فکرای بد کردم خداروشکر قلبش میزد

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

عریزم افکار منفی همیشه هستن ولی شما باید از خودت دور کنی چون ناخوداگاه تاثیر میزاره بگو قلبش تشکیل میشه بغلش میکنم و.... مطمئن باش کائنات صداتو میشنون .توکلت به خدا باش .نترس خدایی که اون بچه رو تو دلت گذاشته تو بغلتم میزاره

۸هفته به بعد تسگیل میسه تاهفته ۱۰ و۱۱ جا داره.ومطمین باش تشکیل میشه

بهم گفتن هفته هفت برو برا سنو ببین قلب تشکیل داده یانه اگه نداده شاید دیگه نده میترسم

تشکیل میشه چرا نشه 😊 به جای این همه انرژی منفی و استرس به آخرین روز ها و ماه های دو نفره بودنتون فکر کن و کلی خاطره بساز و خوشحالی کن 😍😍😍مبارک باشه مامان خانم با استرس داشتن بچه ت رو اذیت نکن 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
بهم گفتن هفته هفت برو برا سنو ببین قلب تشکیل داده یانه اگه نداده شاید دیگه نده میترسم

نه هشت هفته برو صد درصد تشکیل میشه.تاهفته ۱۱ جاداره.دکترا ازپریودی حساب میکنن.توپریودی که باردارنشدی.نگران نباش.اگه بخوای واسه هر سونو وازمایشی اینحور کنی که دیگه هیچی‌.

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹
2706