2726

خوانوما من  یه فامیلی دارم تو شهره بزرگ زندگی میکنه بعد  میره کلاسه   زبان ۱۴ سالشه عاشقه همکلاسیش شده پسره هم۱۵ سالشه من بهش چی بگم اخه همش ازم راهنمایی میخواد ولی من نمیتونم راهنماییش کنم اخه تاحالا تو رابطه عاشقانه نرفتم اصلا عاشق نشدم هرچقدرم بهش میگم پسره بچس نمیفهمه اصلا پسره تو فازه عاشقی نیست فامیلم میخواد دلشو ببره به دستش بیاره 

اسم فامیلم مریمه 

اسمه پسره محمد

اسم ها واقعی نیستن

افکار هر کسی برایه خودش عزیزه برای دیگران قابل‌تحمل  لطفاً افکارتون رو غیر‌قابل‌‌تحمل‌‌‌ نکنید.                         

اَخی😅😅

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اَخی😅😅

نمیدونم بهش چی بگم هرچی میگم بازم یه بهونه میاره

افکار هر کسی برایه خودش عزیزه برای دیگران قابل‌تحمل  لطفاً افکارتون رو غیر‌قابل‌‌تحمل‌‌‌ نکنید.                         
2728
وقتی اسم ها واقعی نیستن مجبوری بنویسی اصن اسم برا چیمونه😐😂😂😂

که هنگ نکنین

گودگولی😍😍 بهش بگو همش بهش لبخند قشنگ بزنه بعد توی مطالب درسی ازش کمک بخواد تا شاید روشون بهم باز شه. بعد بگو که...........ـ. اهان بگو تیپ های خاص بزنه براش

اگر بمیرم مامان بابام تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم😑😂
گودگولی😍😍 بهش بگو همش بهش لبخند قشنگ بزنه بعد توی مطالب درسی ازش کمک بخواد تا شاید روشون بهم باز ش ...

باشه

دقیقا بگو طرف چه کمکی میخواد من ماهرم تو مشاوره

ببین عزیزم مریم میدونه که پسره بچس ولی هم دلش میخواد پسره رو بدست بیاره هم دلش میخواد فراموش کنه سر در گومه نمیدونه کودوم راه براش خوبه دلش نمیخواد حسرت بخوره یا تو چاه بیوفته

من چه کمکی کنم؟ 

یه کمکی بکن دیگه به هر حال مریم خیلی سر در گومه

ببین عزیزم مریم میدونه که پسره بچس ولی هم دلش میخواد پسره رو بدست بیاره هم دلش میخواد فراموش کنه سر ...

از اون کلاس زبان بره لنظرم اما به پسره نزدیک نشه اخه قطعا روی کسی که توی کلاس زبان باهاش آشنا میشی نمیشه حساب کرد اما اگه میخواد به دستش بیاره کمک میکنم

از اون کلاس زبان بره لنظرم اما به پسره نزدیک نشه اخه قطعا روی کسی که توی کلاس زبان باهاش آشنا میشی ن ...

مرسی 

اخه مریم میگه پنج سال باهاش دوست باشم بعد ازدواج کنم به نظره شما امکن داره یه پسره ۱۵ ساله با کسی دوست شه یا  عاشق بشه اصلا پنج ساله دیگه با مریم ازدواج میکنه

2706