2733
2734

خودتون ارشد و کارمند رسمی 

سن مناسب 

تیپ و چهره مناسب و دلنشین 

تحصیلات دیپلم و کارشون تخصصی فنی تو شرکت 

درآمد ۴ با اضافه کار 

خونه ماشین در حد معمولی یه ۸۰ متری نوساز جای متوسط مرکز شهر 

خلقیات  مهارت هایی مثل زبان و کامپیوتر بلد نیست و اهل مطالعه نبوده   خیلی زرنگ نیست تو پول درآوردن مثلا 

بسیار متین نجیب صبور باگذشت باادب بامحبت فهمیده باشعور اهل نماز اهل توکل اهل رضا به قضای الهی .بسیار راز دار مسیولیت پذیر اهل کار مستقل صادق متعهد وفادار آروم و آرامش دهنده 

اصلا اهل پرخاش عصبانیت تندی بددلی بددهنی دهن بینی خساست حسادت قیاس  چشم و هم چشمی ظاهر بینی کینه حرصو طمع دل شکستن پررویی حرافی نیست به جا و به مورد صحبت کنه 

اهل محدود کردنتون برای کارو درس نیست بلکه تو کار خونه نهایت کمک رو میکنه تا بتونید به اهدافتون برسه 

...

خب این خووووود جنتلمنه دیگههههه😀

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوبه 

چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل هفده  سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ...زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ...بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم❤عاشق شادمهرم، ب امید روزی ک برم کنسرتش 🥰
2728

خب چی میخوای دیگه باکسی ازدواج کن اخلاق داشته باشه همه چی عادی میشه اخلاق عادی نمیشه شخصیت عادی نمیشه اینا مهمن

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
2738