2726
عنوان

جوش صورت وچربی مو

219 بازدید | 13 پست

سلام من خیلی موهام چرب میشدوبعداززایمان  الان داردیکسال میشداززایمانم هم جوشهای خیلی بدی به صورتم میزندوپوست صورتم حساس وقرمزمیشدکسی چیزی بلدنیست باتشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم اول اینکه شما باید چربی رو از رژیم غذاییت کم یا حذف کنی، دوم اینکه شامپوی مخصوص موی چرب بخر، سوم اینکه صورتتون رو با یه صابون ضدآکنه هرشب و صبح بشور و بعدش حتما مرطوب کننده بزن

و اینکه اگه جوشاتون خیلی آزاردهنده یا چرکی هس با یه متخصص حتما مشاوره کنین ولی در حد معمولی و قرمزی هس میتونین آبلیمو فقط ردی جوش بزنین، خمیر دندون بزنین فقط روی جوش و بذارین خشک شه و بعد بشورین، و بهترینش سیر هس که بزنین روی جوش میسوزونه ولی باید 2 یا 3 دقیقه صبرکنین بعد با آب سرد بشورین

پوست صورتم پوسته پوسته شده عزیزم چه اب رسانی

پس حسابی خشکه که پوسته پوسته شده

واقعیتش من خودم از یه برند گیاهی استفاده میکنم اگه خواستی بهت میگم که ازشون مشاوره بگیری 

یا رقیه ادرکنی
عزیزم اول اینکه شما باید چربی رو از رژیم غذاییت کم یا حذف کنی، دوم اینکه شامپوی مخصوص موی چرب بخر، س ...

عزیزم صورتی که حساسه و قرمز میشه و پوسته میکنه چرب نیس خشکه و جوشش هم از کم آبیِ

یا رقیه ادرکنی