2737
2734

پشت کنکور موندین؟ یا بعد از چند سال دوباره سراغ کنکور رفتید؟ راضی بودید؟ چرا این کارو کردید؟ 

علت قبول نشدنتون بار اول چی بود؟ 

لطفا در صورت داشتن تجربه شخصی نظر بدید 🌹

📍۱.چه کسانی بهروز وثوقی، فردین وملک مطیعی رو ممنوع التصویر کردن؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی محسن مخملباف📍 ۲.چه کسانی طرح تفکیک جنسیتی در معابر اتوبوسهای خط واحد و..... را ارائه دادند؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی حسن روحانی  📍۳.چه کسانی از دیوار سفارت آمریکا بالا رفتند؟  سعید حجاریان ابراهیم اصغرزاده معصومه ابتکار حبیب الله بیطرف سید محمد رضا خاتمی محسن میرداماد کمال تبریزی 📍۴.چه کسانی برای اولین بار طرح حجاب اجباری را پیشنهاد دادند؟ حسن روحانی میرحسین موسوی زهرا رهنورد مصطفی تاجزاده   📍 ۵.چه کسانی اساتید دانشگاه هارا به بهانه انقلاب فرهنگی اخراج کردند؟ عبدالکریم سروش صادق زیباکلام 📍۶.چه کسانی در پیشانی زنان بدحجاب پونز فرو میکردند و به بهانه مبارزه با ترویج فحشا به سینماها حمله میکردند؟ اکبر گنجی📍۷.چه کسانی خواهان جنگ با آمریکا در دفاع از صدام شدند؟ علی اکبر محتشمی پور صادق خلخالی  🔍 نکته :همه ی افراطیون اول انقلاب از اصلاح طلبان امروزی هستند📝امیر المومنین علیه السلام :دیده نمی شود نادان مگر آنکه تندرو است یا کندرو نهج البلاغه ص47                                        

من که هیچ پیشرفتی نکردم☹

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من رفتم رشته مورد علاقم زبان گفتم در حین دانشگاه رفتن میخونم خیلیم سفتو سخت بودم ولی اصلا نمیشه خوند میگی میخونم ولی نمیشه ی رفیق خر خون دارم س سال مونده شبو روز بیدار موند ۲۰کیلو لاغرشد ولی امسالم نیاورد

2731

به نظرم اگر واقعا انگیزه قبولی تو یه رشته خاص داری بذار واسه سال بعد کامل تلاش کن

اگر نه اصلا اصلا اصلا وقتت رو تلف نکن معلوم نیس تا سال بعد چی پیش بیاد

همین قدری هم که خوندی از ذهنت میره و افسرده میشی

من ددوسال کنکوردادم سال اول هیچ منبعی نداشتم و اونطوری ک باید تلاش نکردم 

معدلم بالا بود ولی واسه کنکور چیچیزی نخونده بودم این شد ک نتیجه ها اومد راضی نبودم با اون معدلم رشته ی ک دوس ندارمو برم 

خلاصه ی سال موندم و خداروشکر نتیجم دلخواه شد

There is GOD💚💚💚   ..                                               

من سال اول کنکور زبان رو همراه با کنکور رشته خودم دادم به امید قبولی توی دبیری زبان(😍) رتبه ام سه رقمی شد ولی از شانس بدم اون سال پذیرش خانم نداشتن فقط آقا میخواستن منم به حدی ناامید شدم که سال بعد دیگه شرکت نکردم ولی جالب اینه که دقیقا سال بعدش پذیرش کردن دبیر خانم رو

کلا میخوام بگم ناامید نشو واسه قبولی تو رشته دلخواهت من ناامید شدم و تقاص سختی هم دادم😣 چون عاشق دبیری زبان بودم 

🌼𖢆 در مقابل سختی‌ها سر خم نکنید𖢆 ^^تاجتان خواهد افتاد•👑💛✨•
2738

@معصومه271   سلام عزیزم میشه نظر بدی 🌹

📍۱.چه کسانی بهروز وثوقی، فردین وملک مطیعی رو ممنوع التصویر کردن؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی محسن مخملباف📍 ۲.چه کسانی طرح تفکیک جنسیتی در معابر اتوبوسهای خط واحد و..... را ارائه دادند؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی حسن روحانی  📍۳.چه کسانی از دیوار سفارت آمریکا بالا رفتند؟  سعید حجاریان ابراهیم اصغرزاده معصومه ابتکار حبیب الله بیطرف سید محمد رضا خاتمی محسن میرداماد کمال تبریزی 📍۴.چه کسانی برای اولین بار طرح حجاب اجباری را پیشنهاد دادند؟ حسن روحانی میرحسین موسوی زهرا رهنورد مصطفی تاجزاده   📍 ۵.چه کسانی اساتید دانشگاه هارا به بهانه انقلاب فرهنگی اخراج کردند؟ عبدالکریم سروش صادق زیباکلام 📍۶.چه کسانی در پیشانی زنان بدحجاب پونز فرو میکردند و به بهانه مبارزه با ترویج فحشا به سینماها حمله میکردند؟ اکبر گنجی📍۷.چه کسانی خواهان جنگ با آمریکا در دفاع از صدام شدند؟ علی اکبر محتشمی پور صادق خلخالی  🔍 نکته :همه ی افراطیون اول انقلاب از اصلاح طلبان امروزی هستند📝امیر المومنین علیه السلام :دیده نمی شود نادان مگر آنکه تندرو است یا کندرو نهج البلاغه ص47                                        
2706