2726
باش تو سریع اسکرین بگیر زود حذف کنم. 

بذار دیگ 

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
باش تو سریع اسکرین بگیر زود حذف کنم. 

😕😕😕

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
اسی این کارنامه دوستمو میتونی توصیح بدی؟

تو این کار نامه دوستت به دانشگاا شبانه و روزانه و دانشگاه فرهنگیان مجاز نشده

ولی اگر بخاد براساس رشته های بدون ازمون انتخاب رشته کنه میتونع...

یعنی براساس معدلش میتونه انتخاب رشته کنه نه براساس رتبه کنکورش

تو این کار نامه دوستت به دانشگاا شبانه و روزانه و دانشگاه فرهنگیان مجاز نشده ولی اگر بخاد براساس رش ...

اها مرسی عزیزم

منتظرم...منتظر شنیدن کلمه مامان از زبون یه فسقلی😍من قراره مهربون ترین مامان دنیا بشم پس زودتر بیا جوجه 😉 واسه مامان شدنم یه صلوات بفرست😢
2706