1822
1823

😕چی بگم والا 

🖤اگر ضربان قلبت برای زنذگی ضعیف میزند،از بابت عشق من مطمئن باش،ضربان عشق ما خوب میزند..🖤 طرز برخودتو باهام درست کن تا منم باهات درست صحبت کنم 😏

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1825

اثرات سریالای ترکیه منم میخواستم اسم پسرمو بزارم علیهان ولی شوهرم نذاشت😒😑

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از من خوشت نمیاد ؟😀یه نقشه بگیر یه ماشین جور کن برو به جهنننننننم😒پشت سرم حرف زیاده عیب نداره با دهن سگ دریا کثیف نمیشه......همسرم💜من با ذره ذره قلبم با هر دم و بازدم دوستت دارم💜همسر عزیزم شادی بخش زندگی من فقط تویی💜تو تنها دلیل حال خوبمی💜پسر که داشته باشی اگه همه دنیا دشمنت باشن پسرت پشتته پسر یعنی خار چشم بدخواهای مادر پسر یعنی غرور مادر❤پدر و مادر چراغ خونن❤خدایا...چراغ هیچ خونه ای رو خاموش نکن🙏درخواست دوستی ندین🙃در تاریخ ۹۹٫۹٫۹به ارزو هام رسیدم و ده کیلو لاغر شدم😂

آدم یاد مرگ و میر میفته که 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
1826
آدم یاد مرگ و میر میفته 😐

بله، با اینکه واقعاً این معنی رو نداره، ولی تو ذهن آدم تداعی میشه

من بمیرم بمونم تهش عاشقم      این تو، این حسم، این عشقم، این منطقم      تا تو باشی همینم
اثرات سریالای ترکیه منم میخواستم اسم پسرمو بزارم علیهان ولی شوهرم نذاشت😒😑

این اسمها جوی هستن همیشه 

ببخشید که ما نظراتمونو با سطح شعور و باورهای شما ست نکردیم اگر میخواهید فهیم بودنتون به همه عیان بشه  جهت مخالفت ریپلای نکنید
1718