2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اره ی بنده خدایی سه تا بچع کوچیک گذاشته رفته

دوتاشون دوقلوی سه سالن 

مادرشوهر طفلی نگه میداره

عروس گفته من خستم نمیتونم از پس بچه ها بربیام میخام تنها باشم وبرم سرکار جلو پیشرفتمو گرفتن بچه ها م 

2738
بعدش شوهرش خوب شد

آره خیلی خوب شدن وقتی قهر کردن دخترش چند ماهه بود بعدش دیگه جیش رو می گفت و اینا شبا از خواب می پرید مامانشو بغل میکرده خدا رو شکر خوب شدن الان یه پسر هفت سالم دارن. 

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. 

ب نظر شخصی من 

رفتن کارو خراب تر میکنه شما از رفتن بترسونش ولی نرو 

تهدید ب رفتن بکن ولی نرو اگرم گفت برو بگو باشه. دسیت بچتم بگیر با بچه برو چون بخاطر همون طفل معصومم ک شده یا دلش تنگ میشه یا خرید لازم داره یا خدایی نکرده دکتر لازم میشه مجبوری باهاش در ارتباط باشی همون حتی دو سه روز یا گیریم اصن ی هفته   یکبار ک زنگ میزنی و صداتو میشنوه کلا ذهنش میره سمت تو و بخاطر دوری از بچه و شما برمیبگرده و میاد دنبالت 

آخه دیدم بعضی از مردا با رفتن زنشون میدون براشون از تر میشه و راحت تر ب کارای گذته شون ادامه میدن و کم کم همین زنگ نزدنا باعث میشه شمارو فراموش کنه 

مرد بلد نیس بچه نگه داره. میده مامانش و بعد خوش بحالش خودش میشه و حتی اگه مرد خوبی باشه ناخوداگاه با خالی کردن میدون از طرف شما و احساس کمبود ب سمت کار های نامشروع کشیده میشه .  مادر شوهره از شما ناامید میشه و شما حتی اگه بر گردی هم بازهم اون خاطره بد رو تو ذهن خانواده شوهر میزاری و حتی خوده شوهر 

چرا اقل کند کاری ک باز ارد پشیمانی آخه گلم ؟! 

شما اگه دوس داری  مشکلتو بگو راه حل پیبدا کنیم واسش 

چیزی ک باعث از دست دادن ارامشت بشه ....« زیادی گرونه » رهاش کن