2737
2734
عنوان

خیلی بدبختو بی کسو کارم😭😭😭😭

225 بازدید | 20 پست

از وقتی بابام فوت شده خیلی بدبختو بی کسو کار شدم بابام زنده بود کلی پشتم بود مامانم هر رفتاری شوهرم باهام کنه اصلا واسش مهم نیست بچم ۱۶‌ روزشه شبا بیدار میشه گریه میکنه شوهرم بهم گیر میده درست بچه داری نمیکنی بچه گریه میکنه شعورش نمیرسه بچه گریم میکنه امروز عصر مامانم خونمون بود بچه افتاد گریه با شوهرم بحثم شد شوهرم جلو مادرم کلی بدو بیراه گفت مامانم یه کلامم حرف نزد هیچ شوهرم قلیونشو برداشت برد تو اتاق به مامانم تعارف کرد شمام میخواید بیاید بکشید جای اینکه با شوهرم سرسنگین شه رفته نشسته پیشه شوهرم باهاش حرف میزنه قلیون میکشه واسش میوه برده بعد مادرشوهرم تا کوچک ترین حرفی من به شوهرم بزنم ولم نمیکنه انقدر قیافه میگیره واسم مامانم اصلا واسش مهم نیست شوهرم حتی کتکتم بزنه باز باهاش اوکیه

پسرم دنیامه❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

در باور عشق و شناخت حقیقت آن مرد ممکن است فریب بخورد اما زن... زن حقیقت عشق را زود تشخیص میدهد، با حس نیرومند زنی👠 و اگر دبه درمی آورد از آن است که عشق هم برایش کافی نیست اون بیش از عشق میطلبد: جان تو را⚰️
2738

بنظرم کار خوبی میکنی چون شما زنوشوهرید بعدا باهم خوب میشید تو چشم هم دیگ میرید این وسط مامانت خراب نیش اگ حرفی بزنه

کاردرستو میکنه ک حرفی نمیزنه 

خیلی خوشحالم نفرسوم رابطمون ثمره عشقمونه دخترمونه👨‍👩‍👧🧿

الهی عزیزم خدارحمت کنه بابارو، بنظرم شما خودت کنترل زندگیتو بگیر دستت مامانو ببخیال شو، بریز توخودت واکنش ن ک نداشته باشی کمترداشته باش، اینو یادت نره تدبر و صبور بودنو زمان زمان زمان میتونه شمارو ب اونی ک میخای برسونه، داداشای من بدترین رفتارهارو با زنداداشام داشتن ک اگ بگم شما میگی شوهرت خیلی بهتره، اما الان بعدازچندسال بله چشم گو شدن اصلا انگار اون روزا اینا نبودن

دنباله دار دنبالتم چقدر کنم دادو بیداد با آسمونم قهرمو الکی بهم قولتو میداد، سرتو ماهو پس زدم آخه میگه اون نمیاد کهکشونا کاری کنید یه شب ستاره من بیاد
واااا بیشتر مادر اونه تا مادر تو

دلم بدجور گرفته مادرشوهرم عین شیر پشتشه مادر منم پشته شوهرمه منم ناراحت شدم گفتم بابا رفت بی کسو کار شدم😢 نشسته جلوم قیافه گرفته بغضم گرفته خستگی بچه داری افسردم کرده رفتار اطرافیانم داغونم میکنه

پسرم دنیامه❤
الهی عزیزم خدارحمت کنه بابارو، بنظرم شما خودت کنترل زندگیتو بگیر دستت مامانو ببخیال شو، بریز توخودت ...

میگم طرفداری نکنه ولی بیخیالم نباشه نسبت بهم بلند شده میوه واسش برده با لبخند نشسته حرف زدن انگار نه انگار شوهرم توهین کرده

پسرم دنیامه❤

عزیزم مادرت نمیخواد حرمتها شکسته بشه،  این که شوهرت اعتراض  میکنه حق داره چون اصلا چیزی از بچه داری نمی دونه و فکر میکنه تقصیر شماست بچه داری بلد نیستی ، و بچه گریه میکنه ، یعنی کاملاماجرای که الان تعریف کردی دقیقا برا من اتفاق افتاده بود هرمونامم بعد زایمان به هم ریخته بود اعصابم زود به هم میریخت،  من جای شما باشم میرم تا ۴۰ بچه خونه مامانم میمونم،  بعد که از لحاظ جسمی و روحی قوی شدی برگرد خونت

عزیزم مادرت نمیخواد حرمتها شکسته بشه،  این که شوهرت اعتراض  میکنه حق داره چون اصلا چیزی از ...

نمیگم جوابشو بده دخالت کنه میگم واسش مهم باشم وقتی شوهرم اینطوری باهام برخورد کرده باهاش سرسنگین شه بدونه بی کس نیستم

پسرم دنیامه❤
2706