2737
2739
عنوان

من یک مادرناتنیه 20ساله ام+جریان حاملگیم قبل از بین رفتن باکرگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 13289 بازدید | 192 پست
خب درست گفته .باکره بوده ک حامله بوده .درست خوندم شما درست نفهمیدین😑

شما میگی بعد از سقط بکارتش رفته

ولی نه دختر بوده هنوز🧐

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
 عزیزم کاروزندگی داره نمیتونه اینجا باشه یکسره بنویسه... والا تا اینجاشم چندتا صفحه بزرگ ...

عزیزم دیروزم گذاشتن تا همینجا ادامشو ندادن باز...اگه واقعا زندگی دارن وقت ندارن تاپیک نزنن اسلحه نذاشتن روسرشون....وقتی وقت کردن کامل بذارن نه تیکه تیکه بذارن بترکونن باز تاهمونجا بذارن 

خدایا به امید خودت نه بنده های بی خودت.   
2738
عزیزم بعد سقط بکارتش رفته .بعد سقط دیگه مادر نبود چون بچه ای نداشت .ولی موقع بارداری بکارت داشته .یه ...

چون خیلی اصرار بر اشتباهت داری برات اسکرین گرفتم 

این اسکرین فقط درستیه حرفمو ثابت میکنه وگرنه نمیگم اگه سقط کنه بازم دختر میمونه ها

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
چون خیلی اصرار بر اشتباهت داری برات اسکرین گرفتم  این اسکرین فقط درستیه حرفمو ثابت میکنه وگرنه ...

میدونم اینجاشو خوندم ولی حتما چون بدش از رابطه میومد براش سخت بود و خونریزی کرد وگرنه پرده کجا بود.اشتباه از استارتره نه من و تو .من فقط میگم با وجود پرده میشه باردار شد همین دوست من😊

میدونم اینجاشو خوندم ولی حتما چون بدش از رابطه میومد براش سخت بود و خونریزی کرد وگرنه پرده کجا بود.ا ...

من هم با شما هم عقیده ام اخه بچه ۳ماهه بخواد سقط بشه بکارت رو از بین میبره ولی خودش که میگه دختر بوده

2706