2733
2734
عنوان

رفتار همسرم آزاردهنده هست چ کنم؟

594 بازدید | 33 پست

ما دو ماهه سر زندگی اومدیم ولی همش ب من میگه ب مامانت سر بزن پیشش بمون.پدرم اخه فوت شده خیلی وقته ..اخه کدوم دومادی دلش برا مادر زن سوخته که این دومیش باشه!!!!همش میگه خب کی ببرمت خونه مامانت؟؟؟بمون اونجا چند روز!!!!!بعد من بفکر فرو میرم ینی من از دیوارای خونه هم کمترم ک شوهرم ب نبودم انقد عادت داره و وانقد بی علاقس ک بود و نبودم فرقی واسش نمیکنه.من ک کم میرم پیش مامانم انقد محبت میکنم ب شوهرم چ کنم من بریدم دیگه

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩

عادی نی

i con love four days❤spring🌼summer🌾autumn🍁wwinteror not maybe three days:)yesterday👈today👇tomarow👉 what aboyt tow days😞day and night🌌no!😐one day is enoygh👌ever day💕...💞i love you ever day💞 هر نسیمی كه نصیب از گل و باران ببرد🍃می تواند خبر از مصر به كنعان ببرد🔛آه از عشق كه یك مرتبه تصمیم گرفت:❤یوسف از چاه درآورده به زندان ببرد🔗وای بر تلخی فرجام رعیت پسری😯كه بخواهد دلی از دختر یك خان ببرد👸ماهرویی دل من برده و ترسم این است🙊سرمه بر چشم كشد، زیره به كرمان ببرد👀دودلم اینكه بیاید من معمولی را🙋سر و سامان بدهد یا سر و سامان ببرد💆مرد آنگاه كه از درد به خود میپیچد😪 ناگزیر است لبی تا لب قلیان ببرد🚭شعر كوتاه ولی حرف به اندازه ی كوه🗻باید این قائله را "آه" به پایان ببرد😔شب به شب قوچی ازین دهكده كم خواهد شد🐐ماده گرگی دل اگر از سگ چوپان ببرد!🐺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

نکنه داره خیانت میکنه میخواد نباشی 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2706