2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چ خوابی عزیزم

خواب دیدم یه پسری که ازش بدم میاد هروزم میینمش وقتی نمیبینمش سراغمو از اجیم میگیره من یه جایی خوابیده بودم با مانتو شلوار هیچکس نبود بعد این اومد محکم با دستش زد به باسنم😐😑😬😑 تاحالا خواب اینجوری ندیده بودم دعواش کردم باز زد اعصابم خورد شد خواستم بزنمش از خواب پریدم😐😑

واقعا فکر کردی ما بیکاریم هی بیایم تو تاپیکت صفحه رو رفرش کنیم خوب تو پست اولت بگو😒😒😒

گفتم بخون 🤣🤣🤣🤣 من خواستم بگین از کجا تعبیرش کنم دیگه الان گفتم😐😐

گفتم بخون 🤣🤣🤣🤣 من خواستم بگین از کجا تعبیرش کنم دیگه الان گفتم😐😐

واقعا فکر کردی همچین خوابی تعبیر داره ؟مشغولیات فکری رو تو خواب دیدی 

مثلا سرچ کنیم تعبیر خواب محکم با دست زدن تو با سنم 😐😐😐

1399.9.9 برادرم ازاون جهنم برگشته و آرامش به قلب خانوادم برگشته خدایا تنها کسی ک میتونه دست برادرمو بگیره تو هستی ازت خواهش میکنم به قلب شکسته مادرم نگاه کن دست نوازش پدر رو ندیده و داغ مادر دیده خدایا به بزرگیت قسم نزار داغ اولاد ببینه اگه میخوای ببری منو قربونیه خانوادم کن نه برادرمو 😔😔😔😔😔😔😔❤ انشالله همه ب آرزوهامون برسیم❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
خواب دیدم یه پسری که ازش بدم میاد هروزم میینمش وقتی نمیبینمش سراغمو از اجیم میگیره من یه جایی خوابید ...

هر خوابی الزاما تعبیر نداره

مشخصه که یه خواب بیخودی بوده فکرت رو درگیرش نکن

2738
واقعا فکر کردی همچین خوابی تعبیر داره ؟مشغولیات فکری رو تو خواب دیدی  مثلا سرچ کنیم تعبیر خواب ...

اخه میگن تعبیر داره نه مثلا اینجوری مثلا دست زدن به نامحرم اینجوری سرچ زدم که فقط برای آقایون تعبیر داشت 

به نظرم شبا شامكم بخور  قبل از خواب يه دستشويي هم برو  فكر و خياله جنسي هم نكن  بع ...

اول اینکه منو چه به فکر و خیال جنسی بعدشم ظهر دیدم این خواب و من اینقدر سرم شلوغه این فکرا نمیاد سمتم😊

اخه میگن تعبیر داره نه مثلا اینجوری مثلا دست زدن به نامحرم اینجوری سرچ زدم که فقط برای آقایون تعبیر ...

نه عزیزم فکرتو درگیرش نکن این تعبیر نداره 

احساساتت نسبت ب اون شخص تو خواب خودشو اینجوری بهت نشون داده هیچ محور خاصی نداره ک بنا به اون بخواد تعبیر داشته باشه 

1399.9.9 برادرم ازاون جهنم برگشته و آرامش به قلب خانوادم برگشته خدایا تنها کسی ک میتونه دست برادرمو بگیره تو هستی ازت خواهش میکنم به قلب شکسته مادرم نگاه کن دست نوازش پدر رو ندیده و داغ مادر دیده خدایا به بزرگیت قسم نزار داغ اولاد ببینه اگه میخوای ببری منو قربونیه خانوادم کن نه برادرمو 😔😔😔😔😔😔😔❤ انشالله همه ب آرزوهامون برسیم❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
اول اینکه منو چه به فکر و خیال جنسی بعدشم ظهر دیدم این خواب و من اینقدر سرم شلوغه این فکرا نمیاد سمت ...

ظهر ديدي؟؟

بعد دنبال تعبيري؟؟

كاش ميشد مثل اينستا كاربراي مثل تو رو بلاك كرد 

✨❤️🌟و خدايي كه به شدت كافيست✨❤️🌟
2706