2733
2734

میشه تاپیک آخرمو گزارش بزنید صلوات میفرستم... تاپیک جدا زدم براش هنوزم سرجاشه

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰

شوهر ندارم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه!! حتی دختر عمو یا عمه یا دختر دایی هاش هم نیستن! همسرم ب من گفته بود ک مرد نباید تو پیج ات باشه منم همین شرط رو گذاشتم ، نه من به جز پدر و داداشم و خودش مردی دارم نه اون زنی ب جز من و مادرم داره

قبلا بله بودن

منم پيج دوستاي همسرم و خانماشون و همكارامون رو داشتم

مشكلي نميبينم توش

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

اینستا نداریم کلا شوهرم روزی یه بارم سراغ گوشیش نمیره همش خونه اس گوشیش

یه روزی تو بچگیامون رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدانیم آخرین بار بوده 😢 کی فکرشو میکرد یه روزی با آدمهایی حرف بزنیم که شاید تا آخر عمرمون حتی نبینیمشون😍 ستاره مامان کیوانم🐣ستی 77سابقم
زدم

فرستادم

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰
2738
آخه من اینستا ندارم واسه من آخ و پیفه

واا چرا اخه اون داره تو نداری ؟هیچ اشکالی نداره به نظر من اگه تو هم داشته باشی اینیستا برای بچه خوب نیست اما برای تو هیچ مشکلی نداره

واا چرا اخه اون داره تو نداری ؟هیچ اشکالی نداره به نظر من اگه تو هم داشته باشی اینیستا برای بچه خوب ...

از وقتی مامانم خیانت کرد با چت اعتمادمو به همه از دست دادم من 

من نمی‌خوام نصب کنم ولی می‌خوام اونم رعایت کنه یه چیزایی رو

منی که مامانمو ساده ترین آدم می‌دیدم و اینجور شد چجور میتونم شوهرمو آزاد بذارم

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
2706