2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم نی نی میخوام منم این ماه میشه ۵ ماه ک تو اقدامم

ولی این ماه حس میکنم حامله باشم😢زیر دلم ی جوراییه شوهرم میگه سمت چمت شکمت چیز مثل نبضای ریز میزنه 😂 خدا کنه علائم بارداری باشه

توهم_خر_عست#  

شورشو در بیارین شورمو در میارم😐خطاب اونایی که ساقیشون جنس بد میده دستشون داستان تخیلی میگن😐بای 
2714

من چی 1 ساله اقدامم و انواع دارو و آمپول استفاده کردم ولی باردار نشدم😢😢

حال این روزام اینقدددد بده که خدا میدونه کارم شده گریه همش😔

حتما زودتر برو دکتر عزیزم تحت نظر باشی خیلی بهتره .

انشاءالله که زود زود مامان بشی.

من دارم ولی نمیخامش همش تو فکر سقطم  ارامش ندارم😭😭😭😭

😐😐😐 چجوری دلت میخواد بزنیمت؟ 

شورشو در بیارین شورمو در میارم😐خطاب اونایی که ساقیشون جنس بد میده دستشون داستان تخیلی میگن😐بای 

منم میخااام😌

بترس ؛ بترس از کسی که سکوت کرد وقتی دلش رو شکستی و اون تمام حرفاشو به جای تو فقط به خدا زد ؛وخدا خوب گوش کرد و خوب به یادش میمونه آنچه رو که گوش کرده از کسی که قلبش رو شکستی و خواهد رسید روزی که خداوند تمام اون حرفا رو سر تو فریاد بزنه و اونجاست که تو نمیتونی پاسخی بدی و تو اونروز رو درک خواهی کرد...
منم نی نی میخوام منم این ماه میشه ۵ ماه ک تو اقدامم ولی این ماه حس میکنم حامله باشم😢زیر دلم ی جورا ...

ای جانم، ایشالا که حامله باشی، چه حس خوبیه ، منم دو سه ماه اول فک میکردم حامله ام، شروع کرده بودم به ویار داشتن😂 خیلی شیرینه همش خودمو لوس میکردم، ولی الان پریود شدم خبری نبود

2706