2733
2734
عنوان

این یه بیماره😶

133 بازدید | 10 پست

اونی که زده بود داداشم اینه دختر جاریم این

براش متأسفم😶

فقط 16 سالشه از هر در یه تاپیک زده

😶 میگه حوصلم سر رفته بود

یعنی واقعا به قول خودش عقل نداره

صد دانه یاقوت دسته به دسته با نظم و ترتیب یک جا نشسته هر دانه ای هست خوش رنگ و رخشان قلب سفیدی در سینه ی آن یاقوت هارا پیچیده با هم در پوششی نرم پروردگارم هم ترش و شیرین هم آب دار است سرخ و زیبا نامش انار است/به به چقدر هم خوب میخونی خواننده😐^~^ 

ممکنع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ندیدم چی بود؟؟؟

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ممکنع

مطمئن باش😶

صد دانه یاقوت دسته به دسته با نظم و ترتیب یک جا نشسته هر دانه ای هست خوش رنگ و رخشان قلب سفیدی در سینه ی آن یاقوت هارا پیچیده با هم در پوششی نرم پروردگارم هم ترش و شیرین هم آب دار است سرخ و زیبا نامش انار است/به به چقدر هم خوب میخونی خواننده😐^~^ 
مطمئن باش😶

حتما😂

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
ندیدم چی بود؟؟؟

یکی زده بود داداشم رتبش این شده دختر جاری بی بوته ام این

بعد فقط 16 سالشه پرو پرو اومده میگه حوصلم سر رفته بود

یکی از تاپیک هاشم نوشته بود سقط کردم😶

2738
امروز هر چی بیمار روانی یود دیدم یکس مسگفت ۲۷ شده یکی میگفت شیمی ۱۰۰ زده اینم ک اینجور یکی دیروز گفت ...

😑 آره والا

واقعا؟براش متائسفم

آره خودش گفت😑