2726
عنوان

😐تا حالا به کسی چیزی قرض دادید دیگه بهتون ندن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 49 پست
چی امانت دادی

باندانا یا همون دستمال سر

گفتم نگهش دار بعد رفتم دور زدم گمش کرد

کاربر سال ۹۸ عسدم!منتهی بخاطر بحث هایی که پیش اومد پنج تا کاربریمو از دس دادم!😐 لحن و گفتار منُ رفتار و شخصیت طرف مقابل مشخص میکنه ! خداحافظ نی نی سایت:) 1400/5/26 بابای.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تو راه برگشت شمال بودیم همه دختر بودیم تو اتوبوس از طرق جایی رفته بودیم دختره بیشعوز چن ساعت به پیاده شدن گفت دستبندت چه خوشگله یدقه بده ببینمش منم یادم‌رفت بگیرمش هرچقدرررر بهش پیام دادم تو تلگرام توزوخدا اون یادگاریه پولشو میدم بت ادرس بده بیام ازت بگیرم عوضی جوابمو نداد عکسای منم از پروفایلم برمیداشت میزاشت پروفایلش😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐خیلی زورم میومد خدایااااا

2728
میذاشتی تو کیفت

تو پارک بانوان بودیم 

با دوچرخه رفته بودم دور بزنم بعد درجا گمش کرد

کاربر سال ۹۸ عسدم!منتهی بخاطر بحث هایی که پیش اومد پنج تا کاربریمو از دس دادم!😐 لحن و گفتار منُ رفتار و شخصیت طرف مقابل مشخص میکنه ! خداحافظ نی نی سایت:) 1400/5/26 بابای.

آره یه بار کتاب کامپیوترم داده بودم دست دختر عموم هر چی بهش میگفتم بهم نمیداد بعد یه روز بهم گفت دادم دست دوستم بهش گفتم خوب بگیر هر دفعه بهونه می اورد خلاصه بعد دختر عموم شماره دوستشو داد بهم بهش زنگ زدم گفتم کتاب کامپیوتری که امانت گرفتی رو پس نمیدی گفت فردا میدم به دختر عموت برو بگیرش گفتم نه من خودم برای فردا لازمش دارم لطفا الان با آزانس بفرست برام اونم قبول کرد کتابمو با آزانس فرستاد پررو پول آژانسم نداده بود منم به راننده گفتم برید از خودشون بگیرید تقصیر خودشه میخواست زودتر امانت پس بده که نخواد هزینه کنه منم کتابمو گرفتم هم دختر عموم و هم دوستشو ادب کردم 

یه پرسپولیسی دو آتیشه ۹۹/۹/۹مشکل گرفتاری عشقم حل شد ماشینشم دادن  مشکل زمینمونم به امید خدا حل شد مامانم خوب شد منم عملهای که لازمه انجام دادم خونمونو عوض کردیم رفتیم همونجای که مامانم من و عشقم دوست داریم خونه جدید خریدیم ❤حواسم به توئه هوا سمت توئه هوا سمتیه که برسم به توئه❤                                                                          💗تو مرا جان و جهانی💗                          💖تا ابد با من باش💖                                               💘دوستت دارم و هیچ چیز جز این ندارم💘             💕 با تو در نهایتم من💕                                        💝 عاشقتم عشقم عشق منی عشقم جون منی جونم💝        
خیلی اعصاب خورد کن بودن  خیلی۱😛

آره خیلی زیاد خیلی پررررو هستن من دیگه هیچی به کسی قرض نمیدم 

یه پرسپولیسی دو آتیشه ۹۹/۹/۹مشکل گرفتاری عشقم حل شد ماشینشم دادن  مشکل زمینمونم به امید خدا حل شد مامانم خوب شد منم عملهای که لازمه انجام دادم خونمونو عوض کردیم رفتیم همونجای که مامانم من و عشقم دوست داریم خونه جدید خریدیم ❤حواسم به توئه هوا سمت توئه هوا سمتیه که برسم به توئه❤                                                                          💗تو مرا جان و جهانی💗                          💖تا ابد با من باش💖                                               💘دوستت دارم و هیچ چیز جز این ندارم💘             💕 با تو در نهایتم من💕                                        💝 عاشقتم عشقم عشق منی عشقم جون منی جونم💝        
2706