2737
2734
عنوان

خواهرشوهرم زنگ زده رتبه کنکورمو پرسید

| مشاهده متن کامل بحث + 1263 بازدید | 90 پست
خب چ اشکالی داره.زنگ نزنن میگن اصلا براش مهم نبود.زنگ بزنن میگن چرا زنگ میزنین.اتفاقا مامانم امروز ب ...

کسی که کنکور میده خودش کلی فشار روش بوده. از طرفی وقتی جوابا میاد یهو کل فامیل و دوست و آشنا زنگ میزنن که چی شد چی کار کردی! خب شاید طرف خوب نداده باشه دلش نخواد بگه

به نظرم اصلا کار درستی نیست. خودم هم چندین نفر توی فامیلمون هستن که کنکور دادن و خیلی مشتاقم ببینم چی کار کردن ولی نه بهشون زنگ میزنم نه حتی اگر ببینمشون تا خودشون حرفی نزنن چیزی می پرسم

خب چ اشکالی داره.زنگ نزنن میگن اصلا براش مهم نبود.زنگ بزنن میگن چرا زنگ میزنین.اتفاقا مامانم امروز ب ...

نه اصلا من دلم نمیخواس هیشکی زنگ بزنه خیلی کاره بدیه خیلی روحیه ادمو بد میکنه ادمو میکشونن پایین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زياد حساس نشو

منم فيزيو آوردم نرفتم 

خيلي چيز شاقي رو از دست ندادي

بايد بعدش مطب بزني و دستگاه و...كلي هزينه داره و تازه اگر كارت بگيره

بخون انشالله قبولي حالا پزشكي آزاد هم روش فكر كن

2728
کسی که کنکور میده خودش کلی فشار روش بوده. از طرفی وقتی جوابا میاد یهو کل فامیل و دوست و آشنا زنگ میز ...

من نمیگم زنگ بزنین بگین رتبت چند شد بگ فلان قد بگی عه خوب شدی یا بد شدی ولی خب بنظر من اینکار محبت ادمو مبرسونه.ن اینک مثلا دختر عمه ی پدر زنگ بزنه بپرسه.این فضولیه ولی در حدخواهر و خواهر شوهرو دوست صمیمی ک ایراد نداره.سخت نگیرید همچیو

🦄《برای خود زندگی کنیم نه برای نمایش دادن آن ب دیگران》🦄
2738
نگفتم بهش گفتم من دیگه اواخر درس نخونده بودم برام مهم نبود رتبم چهل هزار شده

يبار حدود١٠٠٠ آوردي امسال شدي٤٠ هزار!!!!!

چرا آخه

من يادمه ١٥ سال پيش با رتبه ١٠٠٠ فيزيو آوردم

من نمیگم زنگ بزنین بگین رتبت چند شد بگ فلان قد بگی عه خوب شدی یا بد شدی ولی خب بنظر من اینکار محبت ا ...

بله در حد مادر و پدر و خواهر و برادر و فامیل درجه یک همسر ایرادی نداره در صورتی که باهم صمیمی باشن

نه اینکه سال به سال همو نمی بینن یهو زنگ بزنه رتبه بپرسه

من نمیگم زنگ بزنین بگین رتبت چند شد بگ فلان قد بگی عه خوب شدی یا بد شدی ولی خب بنظر من اینکار محبت ا ...

راست ميگه دوستمون ،اشكالي نداره زنگ زدن و پرسيدن

از روي دوست داشتن هم هست

چون حساس شدي

نمیتونم رتبم خیلییی بد شده من توگذشتم خیلی اشتباه کردم خیلی

بجاي اون همه اشتباه يه گل زدي اونم ازدواج خوبه

اين به همه ي اونا در

الان دوتا دوست فيزيوتراپ دارم تو تهران مطب دارن هنوز مجردن

منم خوب نخوندم ۳۲۰۰۰ شدم😂😂

اره متاسفانه توکشوره ما همه فک میکنن این رتبه ها ینی هیچی نزدی ولی نمیدونن متوسط درصدات بیس سیه 

واینکه فقط تا زیره بیست هزارشانس قبولی تو پیراپزشکی حتی ازادشو دارن

يبار حدود١٠٠٠ آوردي امسال شدي٤٠ هزار!!!!! چرا آخه من يادمه ١٥ سال پيش با رتبه ١٠٠٠ فيزيو آوردم

چون😭همه چی یادم رفته بود همههه چی حتی یذره هم یادم نمیومد همین رتبرم فقط ریاضی زدم اوردم شب کنکور خوابم نبرد فردای کنکور برام صندلی چپ دست نذاشته بودن

2706