2733
2734
عنوان

رابطه بعد از خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 1851 بازدید | 92 پست
خيانت خيانته سعي نكن توجيه كني كه رابطه نبوده فقط بيرون رفته!! حالا اگه بخشيدي يا تمومش كن و بگذر ...

خب من بخاطر بچهام و زندگی خوبم نمیتونم طلاق بگیرم بچهامو در به در کنم اینم ادم بدی نبود اما بعد خیانت انگار تند و زود رنج شده بهم میریزه و ... فاصله میگیره شبا به بهانه گرما جاشو اونور تر میندازه طرف در و ....

فکر کنم طول بکشه بتونی‌مثل قبل باشی ،ولی فکر نکنم دیگه هیچوقت بهش اعتماد کنی، منم‌امروز سر خیانت با ...

وای اصلا نمیتونم اعتماد کنم اصلا ها من حس میکردم خیانت و زیر بار نمیرفت بچها اینجا گفتن ضبط مکالمه نصب کن وا رفتم صداشونو شنیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم نمیتونم فراموش کنم همش هی به روش میارم خیلی بده 😭 

دقیقا مثلا میگه شب میرم پیش دوستام میگم پیش فلان ... فلان فلان شده اونم تازگیها انقدر به روش میارم میگه اره میرم خوب میکنم دختره ام بی حیا بود میدونست زن و بچه داره کثافت 

خب من بخاطر بچهام و زندگی خوبم نمیتونم طلاق بگیرم بچهامو در به در کنم اینم ادم بدی نبود اما بعد خیان ...

بهتره با مشاور صحبت كني 

خيانت چيز كمي نيست كه تنهايي بتوني از پسش بربياي

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731
منم نمیتونم فراموش کنم همش هی به روش میارم خیلی بده 😭 

برا شما کی بود در چه حد چیکار کردی منکه دل مرده شدم ولی برا خودمم وقت میزارم تفریح با دوست و ... اما اونو که شبا میبینم باز ذهنم بهم میریزه

رفتم حالم خیلی بد بود شوک عصبی بهم وارد شده بود مشاور فقط میگفت برات مهم نباشه کم کم بهتر میشه هعی ب ...

کالا میده شده خیانت لعنت بهشون که روحیه قلب زنا هارو داغون میکنن خاله اینجور بود شوهرش بخشید باید دخترم بردن خودش شوهر بیشعورش

سلام😊 یه روز خوب من شروع میشه با لبخند به چهره زیبای 😍همسرم وثمرهای عشقمون که سه تا پسر هستن🥰 هر کدوم یه خصوصیت دارن بزرگه آروم تنبل 🙎‍♂️دومی خیلی شیطون کنجکاو🤸‍♂️سومی شکمو تپله می خنده همش 👼                           خدایا شکرت🙏 واسه همه داده هات نداده هات❤                من هرروز عاشق تراز روز قبل هستم دوست داشتن همسرم تکرارنشدنیست ❤خوشبخترین هستم که همیشه کنارم هستی عزیزجانم💋😍                                                                             
دم دختره گرم تیغش زده تا بفهمه همه مثل خانمش نیستن بشینن تو خونش و براش پول جمع کنن عزیزم اگه بخ ...

فعلا بخاطر بچهام مجبورم بچم یسالشم نشده شیر خواره پاشم کجا برم اما هنوز اون حس اعتماد برنگشته بهم همش دنبال یا نشونه جدیدم

بدترین کار خیانته توجیه کردنم نداره ولی اسی تا کی میتونی خودتو اذیت کنی؟؟یا ببخشتش یا طلاق

ظاهرا بخشیدم باطنن داغونم الان طلاق بگیرم انقدر زندگیم تو رفاه و خوشی و عشق بود هرکی یه داستان میسازه کی باور میکنه بخاطر یه دوستی طلاق گرفتم

2738
خیانت از یاد رفتنی نیس اصلا...منم یه سال و خوردی فهمیدم داغون شدم تا امروز

خیلی سخته خیلی دوروز خوشیم سومین روز با یه گوشی اشعال شدن یا جواب ندادن یا دیر اومدن دیوانه میشم

دلم اون ارامش قبل و میخواد هنوزم ذهنم درگیره میگم نکنه بازم هست با اینکه زیر زره بین گذاشتم سر زده م ...

من ۷ سال خیانت میبینم رابطه داره با خیلی ها . بیخیالش شدم و اصلا برام مهم نیست مجبورم زندگی کنم باهاش

خدایا شکرت😍خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
2706