2726
عنوان

درخواست دوستی

| مشاهده متن کامل بحث + 7410 بازدید | 492 پست
اصلا تو تاپیکی باهم اشناشدیم جنسی بوده خب ایسون گفتن خیلی داعن با اینگه ۱۴ سال ازدواج کرون دایما داع ...

اسکرین بگیرین از پیامش تو سایت اپلود عکس اپلود کنین لینکشو برای من بذارین تو خصوصی

من اینطوری تصمیمم قطع هست برای همیشه

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
من تا یازده هستم عجله هم ندارم باید ثابت بشه خب حتی خانم هم باشین درست نیست برید خصوصی سوال جنسی بپ ...

نی نی یار تو رو خدا دوستمو نترکونی اشتباه کرده این دفعه با یه تذکر ردش کنید غلط کرده 😭😭

تو ماه من بودی ولی سرت به ستاره هات گرم بود....💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زشته اون نزاشته من بزارم دوراز ادمیته گلم میسه خواهش کنی تعلیقم نکنه

چه زشتی داره بهت تهمت زده ابروتو برده قرار لغو کاربری شی دلیلت قانعه کننده نبود

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2728
باشه عزیزم قبول ولی بخدا سوال جنسی یا از اون حرفها نبوده ی توضیح کوچولو دادم همین من نتم الان تموم م ...

.قسمت خصوصی را میتونن چک کنن ادمین های سایت .کار به اونجاها بکشه دیگه مشخص میشه ها...

نی نی یار ۵ فکر کنم نتونن ببینن ولی قسمت فنی میتونه.

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
🤣😂😂🤣😁😁😁فقط فوش اول تو 🤣😂😁

خجالت کشیدم یادم ننداز 🤣

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
خب با فیک بیان منی که خوشم نمیاد میزنم لغو میکنم خودمو راحت میکنم دیگه جنجال به پا کردن نداره داره ؟

باید لغو بشه کاربریشون گلم 😁😁

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
خانم ازم سوال خصوصی مرسیده گفتم خودت جواب بده جوابشو ندادم امده تامیک زده  ی کلک همیشگی و قدین ...

اگ راس میگی تو شات بفرس

i con love four days❤spring🌼summer🌾autumn🍁wwinteror not maybe three days:)yesterday👈today👇tomarow👉 what aboyt tow days😞day and night🌌no!😐one day is enoygh👌ever day💕...💞i love you ever day💞 هر نسیمی كه نصیب از گل و باران ببرد🍃می تواند خبر از مصر به كنعان ببرد🔛آه از عشق كه یك مرتبه تصمیم گرفت:❤یوسف از چاه درآورده به زندان ببرد🔗وای بر تلخی فرجام رعیت پسری😯كه بخواهد دلی از دختر یك خان ببرد👸ماهرویی دل من برده و ترسم این است🙊سرمه بر چشم كشد، زیره به كرمان ببرد👀دودلم اینكه بیاید من معمولی را🙋سر و سامان بدهد یا سر و سامان ببرد💆مرد آنگاه كه از درد به خود میپیچد😪 ناگزیر است لبی تا لب قلیان ببرد🚭شعر كوتاه ولی حرف به اندازه ی كوه🗻باید این قائله را "آه" به پایان ببرد😔شب به شب قوچی ازین دهكده كم خواهد شد🐐ماده گرگی دل اگر از سگ چوپان ببرد!🐺
خجالت کشیدم یادم ننداز 🤣

🤣😂😁🤣😁😁 دختر با نمکی هستی و صد البته شوخ طبع ولی خداوکیلی جالب بود یه کاره اومدی اون رو گفتی 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
باشه عزیزم قبول ولی بخدا سوال جنسی یا از اون حرفها نبوده ی توضیح کوچولو دادم همین من نتم الان تموم م ...

برگردین هم میترکونم چون من خودم الان مشکوک شدم مگه این که اگر اقا هستین با کاربری اقا برگردین

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

اسکرین بذارید تموم شه بره دیگه  چقدر اذیت میکنین 

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 
اسکرین بگیرین از پیامش تو سایت اپلود عکس اپلود کنین لینکشو برای من بذارین تو خصوصی من اینطوری تصمیم ...

عزیزم چرا اینجوری حرف میزنی مجرم نگرفتی یکی تاپیک زده خب دوستان منو میشناسن که چیه جنسبتم  چیه ازتون که الان حای نی نی یار نشستی خواهش کردم مارو ببخش بخشش از بزرگاست خب ما ایرانی هستیم دوست تدارم برادنوندنم و رصایت شما ابروی کسی بره نمیخوام اسکن بزارم ولی تورو به حان عزیرات  نی تی یار عزیرم طلم نکن ببخش به بررگیت 

Live for ourselves not for showing that to others
2706