2726

شماها چند هفته درباره نوع زایمانتون و بیمارستان با دکتر صحبت کردید؟ و چی گفتید به دکتر 

میشه راهنمایی کنید 

درباره زایمانمم میخوام سزارین شم نمیدونم چی بگم و چجوری بگم لطفا راهنمایی کنید چون اینجا سزارین انتخابی نمیکنن 

ميدونم يا بايد دكتر ديگه برم يا تهران 

ولي ميخوام دكترم همين باشه

👈شما فقط بمن بگيد چجوري بايد بهش بگم؟؟؟؟

و تو چند هفتگي صحبت كنم؟

انقدر ميبريد تو حاشيه هيچوقت جواب سوالمو نميگيرم

دکترت که بخاطر شما نمیاد ی بیمارستان دیگه، ،ا۱لا این اجازه ندارن پزشکا فقط یکسری بیمارستان میتونن کار کنن

حالا صبر کن اید بریچ بود بچه

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو سزارین میخوام شما که باید با دکترت راحت باشی بگو میترسم 

سلام😊 یه روز خوب من شروع میشه با لبخند به چهره زیبای 😍همسرم وثمرهای عشقمون که سه تا پسر هستن🥰 هر کدوم یه خصوصیت دارن بزرگه آروم تنبل 🙎‍♂️دومی خیلی شیطون کنجکاو🤸‍♂️سومی شکمو تپله می خنده همش 👼                           خدایا شکرت🙏 واسه همه داده هات نداده هات❤                من هرروز عاشق تراز روز قبل هستم دوست داشتن همسرم تکرارنشدنیست ❤خوشبخترین هستم که همیشه کنارم هستی عزیزجانم💋😍                                                                             
2728

طبیعی ک بهترع

میش بگ چرا سزارین رو انتخاب کردی؟

دکتر من ک بهم گفت اگ بخای سزارینم میکنم خیالمو راحت کرد ولی من طبیعی دوس دارم بستگی داره دیه 

خیلی خوشحالم نفرسوم رابطمون ثمره عشقمونه دخترمونه👨‍👩‍👧🧿

من ۱۲ هفته گفتم میخوام سز شم گفت چرا گفتم چون خانوادگی سزارین شدیم و کلا طبیعی قبول نداریم گفت باشه اگ بازم نظرت عوض نشد سز میکنیم

لایک درد ندارد سال تا سال یه حرف درست میزنی بزار لایکت کنیم دا  «هرگز با نادان بحث نکنید,تماشاگران ممکن است نتوانند تفاوت بین شما را تشخیص دهند⚠️»((از گرگ بودن دم نزن،انسانم گاهی آرزوست...ما از خودی زخم میخوریم بندِنفس یک تارِ موست🍂))
دکترت که بخاطر شما نمیاد ی بیمارستان دیگه، ،ا۱لا این اجازه ندارن پزشکا فقط یکسری بیمارستان میتونن کا ...

من كه نگفتم بياد تو يه بيمارستان ديگه🤦🏻‍♀️

ميخوام همين برام سز كنه 

من از هفته ۷بهش گفتم 

سلام😊 یه روز خوب من شروع میشه با لبخند به چهره زیبای 😍همسرم وثمرهای عشقمون که سه تا پسر هستن🥰 هر کدوم یه خصوصیت دارن بزرگه آروم تنبل 🙎‍♂️دومی خیلی شیطون کنجکاو🤸‍♂️سومی شکمو تپله می خنده همش 👼                           خدایا شکرت🙏 واسه همه داده هات نداده هات❤                من هرروز عاشق تراز روز قبل هستم دوست داشتن همسرم تکرارنشدنیست ❤خوشبخترین هستم که همیشه کنارم هستی عزیزجانم💋😍                                                                             

دکترمن گفت ٣ونیم میگیرم سزارین میکنم اختیاری .منم گفتم هفته های اخر بهتون خبرمیدم 

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 
من كه نگفتم بياد تو يه بيمارستان ديگه🤦🏻‍♀️ ميخوام همين برام سز كنه 

این اجازه ندارن مگر اینکه اورژانسی باشی

اگر خصوصی گار میکنه با زیر میزی شاید بشه

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
من ۱۲ هفته گفتم میخوام سز شم گفت چرا گفتم چون خانوادگی سزارین شدیم و کلا طبیعی قبول نداریم گفت باشه ...

حالا تو آنومالیم گفتن بچه بریچ هستش و خداروشکر احتمالا قطعا سزارین میشم😑

لایک درد ندارد سال تا سال یه حرف درست میزنی بزار لایکت کنیم دا  «هرگز با نادان بحث نکنید,تماشاگران ممکن است نتوانند تفاوت بین شما را تشخیص دهند⚠️»((از گرگ بودن دم نزن،انسانم گاهی آرزوست...ما از خودی زخم میخوریم بندِنفس یک تارِ موست🍂))
2706