2737
2734
گلم قرص ب هیچ وجه نخور.ناشتا روزی یه قاشق شیره ی انگور بخور اگ چاق نشدی بیا خودم واست قرص میخرم

عزیزم اینجامیگفتن روزی چن لیوان شربت درست کنیم باشیرا انگور واقعا ناشتایک قاشق جواب میده؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلم قرص ب هیچ وجه نخور.ناشتا روزی یه قاشق شیره ی انگور بخور اگ چاق نشدی بیا خودم واست قرص میخرم

واقعا این خانوم راست میگه.حالا من شیره انگور رو نمیدونم.ولی تمامه مشکلات از طبع و سو مزاج هست.طب سنتی رو امتحان کن اگر نتیجه نگرفتی بعد برو سراغ چیزای دیگه

در حق هم دعای خیر کنیم
2728
عزیزم اینجامیگفتن روزی چن لیوان شربت درست کنیم باشیرا انگور واقعا ناشتایک قاشق جواب میده؟؟

بیین من هر روز صبح یه قاشق میخوردم واقعا اشتهام خیلی زیاد خییییلی.اگ طعمشو دوست داری میتونی حتی ظهر یا هر وقت ک دلت خواست بخوری.میگن ناشتا بخورید ک مثلا اشتها رو زیاد کنه اول روز

ولی واقعااا نتیجه میگیری 

بیین من هر روز صبح یه قاشق میخوردم واقعا اشتهام خیلی زیاد خییییلی.اگ طعمشو دوست داری میتونی حتی ظهر ...

خب زیادشم ادم گرمی میکنه.توروزی یکبارمیخوردی؟؟؟چقدر اضافه کردی توچندمدت؟صورتم چاق شد؟

از روزی که به منم گفتی دارم میخورم

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
2738
اشتهات چی بیشتر نشد؟؟

نه اشتهام تغیر نکرد زیاد

ولی زیاد شیره میخورم خوبه گرمه

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
2706