2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رشته پر زحمتیه واقعا...و خب تو شرایط اضطراری مثل الان قطعا چندبرابر سختتر.

اما خب جایگاه اجتماعی خوبی داره و از نظر مالی هم خوبه

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2728

دختر خالم هست راضیه 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگی من افتاد🌸🌸        اینکه من جواب بیشعوری های تو رو نمیدم ..... از شعور منه ..... پس تو هم لطف کن بیشعوری هاتو به رخ نکش......😏😏                      تو بگو طلاست از چشم بیوفته قاطی اشغالاست 🙃.              باید رو سر در نی نی سایت زد  تسبیح وارد شوید 📿📿

حقوقش کسی خبر داره؟

به چه زبونی باید بگم لایک نکنین دوستان؟                                                                                         بچه هایی که نهمن و سردرگمن برای انتخاب رشته، باید بهتون بگم که مام یکی دو سال پیش به هوای کباب رفتیم تجربی ولی خر داغ میکردن:|                                                                                     خانما معمولا از من میپرسن که توی سالن (سنگنوردی) خانم متاهل هم هست ؟ باید بهتون بگم خانم باردار یکی دو ماهه و خانم بچه دار هم توی باشگاه داریم . و در مورد رنج سنی، یکی از خانم هایی که دقیقا با من شروع کرد و اومد باشگاه 49 سال سن داشت الان خودش باشگاه داره:)                            دوستان خوب دقت کنین تاپیک های بنده خار دارن نه تنها اون ، بلکه پستامم خار دارن                                                                             سه نفر هستیم از سه دنیای متفاوت:)
2738

ببین واقعا شغل سختیه

البته اگه تو یه کلینیک خصوصی کار کنی کارت خیلی راحته

ولی جایگاه اجتماعی و درامد خوبی داره

خیلی سخته تو محیط کار فشار از طرف کادر درمان و بیمارا و همراه بیمار روته . تعطیلی نداری . باید شیفت وایسی . و استرس و ترس از اشتباه همش همراته 

اگه علاقه داری و میتونی اینارو تحمل کنی برو نداری نرو 

خاله من رشتش علوم ازمایشگاهیه، موقع کنکور بمن میگف رشته های بیمارستانی اصلاااااا انتخاب نکن، پدرت درمیاد، باابنکه الان خودش رییس یه قسمت تو ازمایشگاس، حقوقشم عالیه، ولی میگه خیلی پشیمونم، اصلا ن به تفریحم رسیدم، ن زندگیم

2706