2733
2734

سلام دوستان یکی از دوستام تعریف میکرد برام که تاحالا 2بار حامله شده و بچه تو همون ماه های اول سقط میشده و حالا بعد 2بار سقط و عوض کردن دکترش فهمیده که رحمش 2شاخه هست و بچه جای رشد نداره خیلی دلگیر شدم براش کسی هست که با این وجود بچش مونده باشه؟؟

سفارش تایپ و ترجمه مقالات فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی در زمان کوتاه و با قیمت مناسب پذیرفته میشود.برای سفارش به آی دی f_movahedian در واتساپ پیام بدهید.

لایک

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

با سنوگرافی نمیفهمیدن ک رحمش دوشاخه؟

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله خاله ی خودم،البته پنج سال باردار نشد و بعد از پنج سال حامله شد و الان هم یه پسر و دختر داره ،فقط بچه هاش تا 35هفته میمونن،چون رحمش کوچیک بود ،جنین وقتی بزرگ میشد دیگه رحم جا نداشت

2728
با سنوگرافی نمیفهمیدن ک رحمش دوشاخه؟

واقعا منم از این در تعجبم آخه چطور با دوبار حاملگی متوجه نشدن از دست بعضی دکترای نفهم و بی سواد.یعنی ممکنه با کورتاژی که شده رحمش دوشاخه شده باشه؟؟

سفارش تایپ و ترجمه مقالات فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی در زمان کوتاه و با قیمت مناسب پذیرفته میشود.برای سفارش به آی دی f_movahedian در واتساپ پیام بدهید.
بله خاله ی خودم،البته پنج سال باردار نشد و بعد از پنج سال حامله شد و الان هم یه پسر و دختر داره ،فقط ...

خدا براش نگهشون بداره

واقعا منم از این در تعجبم آخه چطور با دوبار حاملگی متوجه نشدن از دست بعضی دکترای نفهم و بی سواد.یعنی ...

فک نمیکنم چون این چیزها مادرزادیه

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻