2733
2734

خوو برو فیلمشو ببین من که شیرازیم حال تعریف ندارم میسپارم به بقیه😂

تویی که داری امضامومیخونی👈👈 اگه جایی بیعدالتی دیدیو از شدت خشم بدنت به لرزه افتاد بدون یکی از رفیقامی 💛💚💛💚اگه یه احمق بیمغز به جنسیتت توهین کرد و تو ساکت موندی به شدت حقیر و پستتر از اونی/پستتر از اونا آدمایی هسن که فارغ از علاقه به یه جنسیت خاص دارن خودشونو پاره میکنن تا بچشون پسر بشه تنفرم نسبت به اینا در قالب کلمه نمیگنجه زبونم قاصره در مقابل این آدمایی که اسم خودشونو گذاشتن زن بعد به نفع جنس مقابل عمل میکنن برا همیشه داغ بچه رو دلتون بمونه که ایقد دختر رو پست نکنینفقط میتونم بگم خیلی بیغرتی که جنس خودتو کوچیک میکنی مغزکپکی عقبمونده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه ادمه افسرده که عاشقه مادرش بوده و قرص مصرف می کرده ولس طی داستان متوجه میشه که مادرش توی بچگی می ذاشته دوست پسرش بهش تجاوز کنه و‌مادرش روانیه و کلا بهم می ریزه و یه ادمه دیگه میشه

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
2731
یه ادمه افسرده که عاشقه مادرش بوده و قرص مصرف می کرده ولس طی داستان متوجه میشه که مادرش توی بچگی می ...

اصل ماجراش پ چیه ک زنش بهش خیانت میکنه بعد دهنشو پاره میکنه

من شنیدم عاشق یه زنه بوده خواستم به هم برسن که زنه تصادف میکنه و پستش میسوزه به طوری که همه ازش میترسیدم اینم بخاطر اینکه زنش اذیت نشه لباشو میبره و بخیه میزنه اما زنش تا میبینش ولش میکنه و میره، اینم جنون میزنه به سرش

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍

همون دشمن بت من دیگه ::

جوکر یک مردی هست که مشکل روحی و روانی خیلی حاد داره و اصلا نمی تونه بخنده بعدها میفهمیم که مادرش اجازه می داده دوست پسرهاش از پسرش استفاده جننننننننسسسی بکنن و این باعث روانی شدن جوکر میشه جوکررهم اسم که روش می زارن چون اصلا بلد نیست کسی رو بخندونه و شاد کنه اون تمام جنایت هارو مرتکب میشه در حقیقت باعث میشه خودت مرتکب بشی چون می خواد به همه ثابت کنه دنیا یک جای پست و تاری که و تمام آدم ها جنایتکار و وحشی هستن برای همین جنایت میکنه کارش هم با سم و بنزین و چندتا دینامیت هست   

2738
من شنیدم عاشق یه زنه بوده خواستم به هم برسن که زنه تصادف میکنه و پستش میسوزه به طوری که همه ازش میتر ...

جوکر هربار یک قصه رو برای برش لب هاش تعریف میکنه در حقیقت اون برش هارو خودش میزنه چون نمی تونه بخنده یو بیماری روانی هست که اسمش یادم رفته

اصل ماجراش پ چیه ک زنش بهش خیانت میکنه بعد دهنشو پاره میکنه

طبقه فیلمه جوکر که کلا روایته زندگیشه مادرش باعثه روانی شدنش میشه خیلی قشنگه ببین

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
نه حقیقتش چی بوده این داستان

کلا یه شخصیته خیالیه ها کومیک بوکه اصلا وجود خارجی نداشته

من شنیدم عاشق یه زنه بوده خواستم به هم برسن که زنه تصادف میکنه و پستش میسوزه به طوری که همه ازش میتر ...

نه تصادف نمیکنه.زنش تو قمار خرج بالا میاره.طلبکارا صورتشو خط‌خطی میکنن

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
نه تصادف نمیکنه.زنش تو قمار خرج بالا میاره.طلبکارا صورتشو خط‌خطی میکنن

اهان🤔 بالاخره یه جوری میشه دیگه

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍
2706