2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من دیروز رفتم نبود و گفت چیزی نگفتن😳

لایک درد ندارد سال تا سال یه حرف درست میزنی بزار لایکت کنیم دا  «هرگز با نادان بحث نکنید,تماشاگران ممکن است نتوانند تفاوت بین شما را تشخیص دهند⚠️»((از گرگ بودن دم نزن،انسانم گاهی آرزوست...ما از خودی زخم میخوریم بندِنفس یک تارِ موست🍂))

ما میزنیم 

ولی نخریدیم چون نمی فروشن زیاد

من پادری وگلدوزی میفروشم                    اگه خواستی درخواست دوستی بده توضیح بدم. گلدوزی هم میفروشم.                               اینکه من پادری میفروشم نشان دهنده اینه که من میخوام مستقل باشم👑😍     اگه باهام مخالفی لطفا ریپ نکن چون انگونه ادب خودت فاش میشود.               اقایون درخواست دوستی ندن تو تاپیکام نیان😑من لایک ندوست ریپ دوست😍کاربری قدیمم ترکیدن این کاربری برای دونفره 

مامان من شدید آنفلوانزا می گرفت،دوساله میزنه نمیگیره..داروخانه محلمون گفته از اول مهر میاد دونه ای دویست تومن😔😔😔

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭

بودنش که هست تو انبار نگه داشتن خدارو شکر بااین که دارو و موادغدایی تحریم نیست ولی اینا میگن بخاطر آمریکا و تحریماش نمیتونیم واکسن وارد کنیم

ولی فعلا خودشون و خانواده هاشون دارن میزنن

ببینیم به ما ها میرسه یا نه

منم باردارم خواهرمم جز بیماری های خاص با سیستم ایمنی ضعیف

2706