2733
2739
عنوان

😐بچه هاتون دراین حدن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 258 بازدید | 30 پست
پسر دختر عمم همینطوریه منتها بدتر..2/5 سالشه..تقریبا دلش میخواد با همه دعوا کنه..ناخون هاش کوتاهه ول ...

😐مارو هم داغون کردن دو روز در هفته خونمونن این بساطه

حال اون بچه ای رو دارم که تومدرسشون فقط یه رفیق داشت. اونم ازمدرسه رفته و الانم زنگ تفریحه.تیکه داده به دیوار حیاط و بقیه رو باحسرت نگاه میکنه😔کاربری قبلم ترکیده 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

15 ماه به چیزیم بخواد دست بزنه نگاه میکنه تا نگم بردار برنمیداره

دختر من هم تا دو سه ماه پیش حرف گوش کن بود واروم چند وقتیه که اینجوری شده ،البته من از پسرم که نه سالشه تجربم اینه که از سه سالگی تا ۵سالگی اوج لجبازیشونه،قبل وبعد اون یکم قابل تحمله

2731

اینا یی که گفتی قبول ولی غذا نخوردن من درک نمیکنم هر بچه ای بد غذاس یا غذا نمیخوره مقصر خانوادشن که هی بخورنخور بهش میگن 

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
2738

[QUOTE=156183401]خدایی بعضیا ازاول خوبن این از نوزادی همینجور جیغ جیغوعه بقیه بچه هافامیل گریه نمیکنن اصلا تازه همشم ...[/QUOTE

حرف زدنش چطور؟

بعضی بچه ها بد قلقن ولی من اگه جای خواهرت بودم می بردمش پیش یک روانشناس کودک که خوب روانکاوی کنه و اگه کلاسی هم لازم داره براش بزاره که بد قلقی هاش بهتر بشه

خداوند از جایی که حسابش را نمی کنید به شما روزی می دهد

اره

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
2706