2726
عنوان

😐بچه هاتون دراین حدن؟؟

258 بازدید | 30 پست

بچه خواهرم دختره ۳سالشه اصللا به هیچ حرفی گوش نمیده نه غذا میخوره نه میزاره اجیم پوشکشو عوض کنه نه لباس بیرون میپوشه همش جیغ میزنه الان اومدیم خونه اجیم ..اجیم نشسته گریه میکنه 😐شما هم بچه هاتون اینجوریه؟

حال اون بچه ای رو دارم که تومدرسشون فقط یه رفیق داشت. اونم ازمدرسه رفته و الانم زنگ تفریحه.تیکه داده به دیوار حیاط و بقیه رو باحسرت نگاه میکنه😔کاربری قبلم ترکیده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
۳سالشه پوشک!!!!!!!!!!!!!!!!!

اره اصلا هیچ حرف گوش نمیده

حال اون بچه ای رو دارم که تومدرسشون فقط یه رفیق داشت. اونم ازمدرسه رفته و الانم زنگ تفریحه.تیکه داده به دیوار حیاط و بقیه رو باحسرت نگاه میکنه😔کاربری قبلم ترکیده 
ن بابا از یکسالگی هر چی میگم قشنگ میفهمه بگم نکن هم نمیکنه خیلی آروم و خوبه دختر من

خوشبحالت چه دختر خوبی😘

ن بابا از یکسالگی هر چی میگم قشنگ میفهمه بگم نکن هم نمیکنه خیلی آروم و خوبه دختر من

خدا حفظش کنه 😍😍

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
نه من بچه هام حرف گوش کنن  هیچوقت نزاشتم لوس بشن

خدایی بعضیا ازاول خوبن این از نوزادی همینجور جیغ جیغوعه بقیه بچه هافامیل گریه نمیکنن اصلا تازه همشم میخندن

2706