2737
2734
عیبی نداره اونم میمونه بعد زایمان میپوشی

جديدا دو سه تا مانتو خريدم تو اين دوماه بعد زايمان خيكي ميشم اندازم نميشه😂

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
فوريكوسل ميگن چيه اونو داشت؟؟؟ همه چي درمان داره الان قديم كه نيست خودت سالمي؟؟؟ خدا بخواد همچين ميش ...

آره واريكوسل داره خودم سالمم ولي خيلي ديدم با واريكوسل بچه دار نميشن و مجبور به عمل ميشن دكتر هم معمولا ميگه يك سال اقدام كنيد اگه نشد عمل 

ولي من كم طاقتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره واريكوسل داره خودم سالمم ولي خيلي ديدم با واريكوسل بچه دار نميشن و مجبور به عمل ميشن دكتر هم معم ...

مثل من عجولي اخخخخخ عزيزم نگران نباش عمل بشه خيلي زود باردار ميشي ولي ديدم كه طرف خودش تنبلي تخمدان داشته بدون امپول پري نميشده شوهرش مشكل شوهر شمارو داشته طول كشيده ولي باردار شده شمام نهايتش عمل ميكنه زود نيني دار ميشيد برين بگين ما يك ساله اقدام ميكرديم ديديم خبري نشده الان اومديم ازمايش بديم گفتيم شايد مشكلي داريم حالا عملش كنين😂

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2731
آره اينم راه حل خوبيه 👍🏻👍🏻👍🏻😘😘😘

اره بياين دروغ يادتون بدم😂

يني امكانش هست كاذب باشه؟؟؟ باز الان نگرانم كه يه وقت مثبت الكي نباشه

عزیزم میخوای خیالت راحته راحت بشه پاشو برو بتا بده یه ساعت بعد جوابشو میدن 

میگن یه سوال چند روز تأخیر داشتی؟

2738
عزیزم میخوای خیالت راحته راحت بشه پاشو برو بتا بده یه ساعت بعد جوابشو میدن  میگن یه سوال چند ر ...

منتظرم شوهرم بياد امروز مرخصي گرفته بريم ازمايش 

یعنی فریدون خان توراهه؟😁 مبارک باشه عزیزم

نه باز الان ميگه ارسلان ديشب بهش ميگم ميدونم ما ٩ ماه سر اسم ميجنگيم اخرم تو اسمي كه دوست داري ميگي براي شناسنامه منم اسمي كه دوست دارم صدا ميكنم😂

مبارکه عزیزم این دوتاخط خیلی پررنگه شکی درش نیست عزیزم که مامان شدی😍مبارکه

مرسي گلم ايشالا قسمت همه ي منتظرا بشه

ای جانمممممم  عزیزم مبارکه خیلی خوشحال شدممممم🥺🥰

مرسي گلم لطف داري شما مهربونم

2706