2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مثبته عزیزم .مبارکه 🌺 برای من دعا کن خیلی نگرانم امروز خونریزی داشتم ۷ هفتمه .نگرانم 

عزيزم ايشالا كه مشكلي پيش نمياد برات

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

وای وای مبارکه با این حال خوبت برای منم یه صلوات بفرست این ماه منم این صحنه رو ببینم

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
2738
این که دیگه سوال نداره عزیزم معلومه که مامان شدیییی😍😘 ـبرای منم دعا کن ازمایش بتا دادم میخوام برم ...

يني امكانش هست كاذب باشه؟؟؟ باز الان نگرانم كه يه وقت مثبت الكي نباشه

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
وای وای مبارکه با این حال خوبت برای منم یه صلوات بفرست این ماه منم این صحنه رو ببینم

صلوات فرستادم عزيزم 

مبارک باشه عزیزم ان شاء الله به سلامتی فندوق کوچولو بغل بگیری برا مام دعا کن ❤

👑یا رب نظر تو بر نگردد👑                                                خداجونم نی نی مو به تو سپردم حافظش باش❤🤲                   برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرست ممنون میشم🥰😘
کاذب حاله میشه این داره باهات حرف میزنه مامان خانم

جدي اخه ماه پيش هاله داشت ولي باردار نبودم

2706