2733
2734

بچه ها سلام من ۲۰کیلو اضافه وزن دارم 

اصلا نمیتونم لاغرکنم 

بچه هامم کوچیکن نمیتونم باشگاه برم 

بچه ام شیرمیدم یکسالشه

کسی روشی قرصی دارویی سراع داره؟ 

من اشتهام خیلی زیاده اصلا سیر نمیشم انگار

توروخدا تجربه ای دارین بگین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به جای هله هوله و برنج بیشتر چیزای مقوی بخور 

مثل خرما ارده و شیره عسل کره محلی و این چیزا هم جون تو بدنت میاد هم مثل هله هوله چاقت نمیکنه 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
2728

من الکارنیتن میخوردم و میرفتم باشگاه

عصرم ی دونه و‌پیاده روی 

بدون ورزش چ پیاده روی لاغر نیمکرد

البته تجویز متخصص تغذیه بود برام

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 

ازپیج لیمومی رژیم بگیرشنیدم بدون گرسنگی خیلیاوزن کم کردن منم ان شاالله بعدزایمانم میخوام رژیم بگیرم ازشون

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2738

اول باید اشتهاتو‌ کنترل کنی.شاید معدت سردی میکنه که اشتهات زیاده.شبها قبل خواب گلاب بخور برا شیرتم خوبه خوش طعمش میکنه.

چون شیر میدی قرص لاغری نمیتونی بخوری.شیرینیجاتم کلا حذف کن

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
این کپسول زیره باریج اسانس کسی استفاده کرده

خواهرم لیمو و زیرهرو ستفاده میکرد راضی بود. زیره چون هورمونیه زیاد خوب نیست ولی لیموش خیلی خوبه 

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین
2706