2726
عنوان

باردارااز چندماهگی وزنتون بالا رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 321 بازدید | 47 پست
خوشبحالت بابااسی،باید خوشحال باشی

اخه خودم دارم ضعیف میشم فکر کن سینه هام بزرگ شده شکمم در اومده بچه هم بالاخره رشد کرده اما از64به 62.500رسیدم معدم خیلی اذیتم میکنه این بچه منو خورد😐

وزن اولیه 76.500 😫 وزن الان68.600 🤩 وزن هدف دیگه نهایتا میخام 60 باشم وبمونم یه صلواتم برا مشکلاتم بگید مرسی از همگی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦الان ۶۶کیلو هستم ولی عضلانی و چربی ندارم زیاد و همه میگن دیگه لاغر نکن😂 انشاا... همینطور ثابت بمونم🤦😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عجله نکن عزیزم، میگن از ماه شش ممکنه بعضیا وزن بگیرن من تا ماه پنجم هفت کیلو هم به خاطر ویاری که داش ...

چه خوب چهار کیلو چیزی نیست 

وزن اولیه 76.500 😫 وزن الان68.600 🤩 وزن هدف دیگه نهایتا میخام 60 باشم وبمونم یه صلواتم برا مشکلاتم بگید مرسی از همگی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦الان ۶۶کیلو هستم ولی عضلانی و چربی ندارم زیاد و همه میگن دیگه لاغر نکن😂 انشاا... همینطور ثابت بمونم🤦😎
2728
دقیقا چند هفتع ای؟ تا وقتی این تهوع لعنتی نره نمیشه غذا خورد و وزن اضافه کرد 

14هفته 

تهوع دارم رفلاکس و سوزش معده دارم هفته ای یکی دوبارم ناجور بالا میارم ناجورهااااا

من ماه شیش همش کم کردم بعدم تا اخرش دو کیلو اضافه کردم صورتم اینقدر خوب لاغر شده بود اما تو شیر دهی ...

اره من صورتم لاغر شده ولی رنگم داره زرد میشه احساس بدی دارم کلا 

از اینه بدم اومده بعضی روزا خوشگل میشم اما وقتی معدم اذیت میکنه بالا میارم زشت و رنجور میشم صورتم جوش میزنه میخام زودتر بگذره این روزا

وای خیلی وحشتناکه. پس فکر نکنم فعلا بتونی غذا خور بشی. 

نه فکرنکنم😔

غذا خوردن برام کابوسه میگم نکنه باز بالا بیارم نکنه فلان چیز بهم نسازه نکنه ........

نه فکرنکنم😔 غذا خوردن برام کابوسه میگم نکنه باز بالا بیارم نکنه فلان چیز بهم نسازه نکنه ........

منم تا هفته ۱۶ با قرص و آمپول ضد تهوع میتونستم چیزی بخورم اونم پتیر و کره گاهی تخم مرغ یا چیز دیگه ولی بیشتر پنیر میخوردم خیلی حالم بد بود ولی بازم‌ وزن‌میگرفتم نمیدونم چرا ولی خوب بعد هفته ۱۶ خوب شدم

نه فکرنکنم😔 غذا خوردن برام کابوسه میگم نکنه باز بالا بیارم نکنه فلان چیز بهم نسازه نکنه ........

من که شکمو بودم و عاشق غذا الان غذا خوردن شده برام شکنجه بزرگ. اگر یه فیلم ببینم که سکانس غذا خوردن داره حالم بد میشه. الان بزرگ ترین ارزوم شده با ارامش و بالذت ناهار و شام خوردن 

14هفته  تهوع دارم رفلاکس و سوزش معده دارم هفته ای یکی دوبارم ناجور بالا میارم ناجورهااااا

هفته ای یکی دوبار که خیلی خوبه، بعدم سعی کن غذاهای مقوی رو بگی یکی که نزدیکته برات درست کنه و بیاره که بوش بهت نخوره، میگن سیرابی برای تهوع خیلی خوبه، منکه خودم نتونستم بخورم و نخوردم ولی شنیدم که میگن خیلی موثره، من خودم دقیقا تا ۲۱،۲۲ هفته تقریبا هفته ای حداقل یک سرم میزدم و این ماجرا تا ۱۸ هفته هفته ای دوبار بود، نگران نباش میگذره همه اینا،و خاطرات خوب بارداری برات میمونه و بعدش وارد یک مرحله و چالش جدید میشی که اونم بچه داری هست، که اونم مطمئنا بالاخره میگذره و این ما آدمهاییم که تجربه جدید کسب میکنیم و بزرگ میشیم

برای انجام چیزهایی که نداشته ای باید کارهایی را انجام دهی که قبلا هرگز تجربه نکردی🤩🥰
2706