2737
2734

؟؟؟؟

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

عزیزم هر بلیطی فرق می‌کنه . بستگی داره . بعضیا سوخت کامله . کمترینش 20درصده . عکس بلیطو بزار تا بهت بگم من کارمند اژانسم

♥️⁩الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم♥️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی ب ساعت و روز کنسلیت داره

اِن شاءالله همگی حاجت روا بشیم..یه آمین بگو❤👇خدا جونم میشه منم لایق مادر بودن بدونی ..؟🙁  دلم حس مادر بودن میخواد.. حس بارداری.. حس مراقبت از یه کوچولویی که دنیامونه..حس شب بیداریای یه مادر..حس مادری حس مادری حس مادری..دوسدارم زودتر تجربش کنم..خدایا به حق فاطمه الزهرا این اولین و آخرین سقطم باشه..لطفا هیچ مادری رو با بچه تو شکمش امتحان نکن...خدایا منم ببین دل من و شوهرمم شاد کن.. خیلی تنهام خدا...لطفا❤   ای کاش هرچه زودتر دامن همه منتظرا سبز بشه😍😍لطفا اگه منو تو تاپیکای خیانت دیدین تذکر بدین بهم ممنونم❤
2728
چارتر بوده ؟  چندساعت قبل پرواز کنسل کردی؟

نه چارتر نبود،فردا ساعت ۱۴:۳۰دقیقه پرواز داشتم

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
عزیزم هر بلیطی فرق می‌کنه . بستگی داره . بعضیا سوخت کامله . کمترینش 20درصده . عکس بلیطو بزار تا بهت ...

مرسی گلم الان برات میفرستم،لطف میکنی

عزیزم هر بلیطی فرق می‌کنه . بستگی داره . بعضیا سوخت کامله . کمترینش 20درصده . عکس بلیطو بزار تا بهت ...

عزیزم الان گذاشتم نوشته کنسلی و من ندیده بودم،الان باید از چه طریقی کنسل کنم؟

من چن روز پيش كنسل كردم 

دبي ب ايران

ي ميليون و صد كسر كردن

نماز درد را از بدنمان دور مي كند و سختي هاي روزگار را آسان مي كند و اگر با دعا همراهش كنيم ديگر چيزي محال نيست ب اذن الله 😍😍
2738
من چن روز پيش كنسل كردم  دبي ب ايران ي ميليون و صد كسر كردن

اهان،من داخلیه پروازم،تهران اصفهان

اهان،من داخلیه پروازم،تهران اصفهان

كلش مبلغش چقد بوده مگه؟

نماز درد را از بدنمان دور مي كند و سختي هاي روزگار را آسان مي كند و اگر با دعا همراهش كنيم ديگر چيزي محال نيست ب اذن الله 😍😍
كلش مبلغش چقد بوده مگه؟

۱۸۳تومن

گرون نیست

نمیدونم الان از کجا باید کنسل کنم

60درصده نوشته . از همون جا ک خرید کردی زنگ بزن یک ثانیه برات کنسل میکنن و همون لحظه پولشو برات میزنن

از اسنپ تریپ خریدم خودم،الان باید چجوری کنسل کنم عزیزم؟

دفعه دیگه از ما بخر ما خیلی خوبیم و 24ساعته پشتیبانی داریم . 😍😍😍😍🙏 Charterman.ir

عزیزممممم،چشم،ممنونم😘

2706