2737
2734
عنوان

عقدناممو نمیده

311 بازدید | 38 پست

عقدنامم دست مادرشوهرمه نمیتونم مستقیم بگم عقدناممو بده وازش بگیرمش

میخوام به یه بهونه ای بگم یه جا عقدنامه لازم داره مثل وامی چیزی که برم ازش بگیرمش.لطفا بگین کجاها عقدنامه لازم داره مثل وام یا کمک هزینه یا هرچیز دیگه ای.وام ازدواجمونو گرفتیم نمیتونم اونو بهونه کنم یه چیزدیگه بگین.میخوام بی دردسر عقدناممو ازش بگیرم لطفا کمک کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم خيلي نياز داري و نميده ميتوني از همون محضري كه عقد كردي رونوشت بگيري

صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند😍اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد❤️جای دوری نمی‌رود یک روز همین نزدیکی‌ها لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت،شاید خیلی زیباتر😊
2728

ینی دفتر عقد رو نمیده بهت؟ مگه همون موقع نباید میگرفتی با خودت میبردی سرخونه و زندگیت...

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
2738
عزيزم خيلي نياز داري و نميده ميتوني از همون محضري كه عقد كردي رونوشت بگيري

نیاز که ندارم ولی خیلی حس بدی دارم عقدنامم دستشه دوس دارم پیش خودم باشه

نیاز که ندارم ولی خیلی حس بدی دارم عقدنامم دستشه دوس دارم پیش خودم باشه

منم مشکل تورو دارم عقدنامم دست مادرشدهرمه تا یادم میفته اتیش میگیرم چهارساله ازدواج کردم اما دست خودشه شوهرمم میگه زشته بگیرمش خویعنی چی عقدنامه دختراشو بره بگیره زورم میگیره اوف

همراه شو عزیز...همراه شو عزیز...تنها نمان به در.کین درد مشترک...هرگز جداجدا درمان نمی‌شود.
2706