2733
2734
عنوان

دوستم لباسمو برده نمیاره!

977 بازدید | 77 پست

2 مااهه مانتومو برده نمیاره.چن هفته پیش زنگ زدم ک اومد خونه ی مامان بزرگش لباسمو بیاره.خونش جای دیگس هفته ای ی بار میادخونه ی مامان بزرگش اونجاام انقد شلوغه همیشه پره خونشون بدم میاد لباسمو هرکسی بپوشه و دستمالی بشه  امروز پیام دادم زنگ زدم بهشم جواب نداد میدونم خونه ی مامان بزرگشه.بنظرتون مخودم برم بگیرم ازش یا خودش بیاره؟باخودم میگم جهنم میرم خودم میگیرم ولی کافیه سری بعد زنگ بزنه عمرا جوابشو بدم  

پناه برتو ک بی واژه مرا میشنوی...

واقعا درک نمیکنم چجوری میتونید لباستون بدبد کسی بپوشه،،،من دیگه نمیتونم خودم بپوشم 

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واقعا درک نمیکنم چجوری میتونید لباستون بدبد کسی بپوشه،،،من دیگه نمیتونم خودم بپوشم 

خودش کلکسیون لباس داره.ول کن نیس اومد خونمون گف لباساتو نشونم بده برداشت.دیگ نتونستم حرفی بهش بزنم واقعا منم متنفرم لباسمو کسی تن بزنه

2738
منکه دوستم ازم شالمو گرفت دیگه هم نیاورد رومم نشد ازش پس بگیرم

یادته چن سال پیش حدوده 7 8 سال پیش رنگ سبزمد بود؟ی شال سبز تازه گرفته بودم زنداییم ازم گرف 1 ماه بعد دیدم دستمالش کرده داره استفاده میکنه  

خودش کلکسیون لباس داره.ول کن نیس اومد خونمون گف لباساتو نشونم بده برداشت.دیگ نتونستم حرفی بهش بزنم و ...

من رک میگم..الانم همه اخلاقم میدونن

راحت میگم ببری دیگه خودم نمیتونم بپوشم

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2706