2726
عنوان

رتبه کنکور

| مشاهده متن کامل بحث + 344 بازدید | 32 پست
تو دولتی که خیلی بعیده بتونی بری ولی آزاد میتونی البته قبول شدن تو دانشگاه تا یه حدی شانسیه خواهر ...

نه اخه من شهرستانم بعد  اقتصاد چون سخته کم طرفداره بخاطر همین میگم شاید بشه رف

من منطقه دو هستم  اقتصاد دوس دارم

مجازی برا فرهنگیان ترازت چنده

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره واسم‌اومد حداقل نمره برای تربیت معلم و دانشگاه شهید رجایی تهران رو داری .... میدونم با سهمیه ۴۲ ...

ترازت چنده عزیزم فرهنگیان دوس نداری

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊
نه اخه من شهرستانم بعد  اقتصاد چون سخته کم طرفداره بخاطر همین میگم شاید بشه رف

گفتم که قبولی شانسیه حتما حتما شانستو امتحان کن حتی اگه یه درصدم احتمال بدی بازم تیری تو تاریکیه

انشالله که قبول میشی 😉

من ۴هزار  ریاضی شدم نمیدونم چی بزنم  نامزدم ۶هزار تجربی ناراحتیم جفتمون پزشکی میخوا ...

چقدر درسخونید جفتتون👌😅

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
2706