2737
2734
عنوان

بازم سوال درمورد شیرخشک 😓😓

64 بازدید | 17 پست

سلام خانوما، من هنوز سردرگمم،بچه م ۵۰ روزشه اصلا قبلا استفراغ نمیکرد از وقتی دکترش شیرخشکشو‌ عوض کرد مرتب بالا میاره شبا بیشتر، بعد همش شیر میخواد . گاهی ۱۲۰ سیسی میخوره باز میخواد. حتی با اینکه استفراغم میکنه. واقعا موندم دیگه. یعنی مشکل از شیرخشکع؟ پستونک هم نمیگیره. رفلاکسم نداشته اصلا. اول نان ۱ میخورد الان سوپرامیل. درضمن پی پی هم دو ۳ روز یبار میکنه، اما مشکلی نداره. کسی تجربه ای داره بم بگه لطفا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب شیرشو عوض کن یا به دکترش بگو

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
2728
2738
خودتون گرفتید براش یا با تجویز دکتر 

بچه منم همینطور بود تا نفس داشت میک میزد و بالا میورد متاسفانه ب غذا افتاد اشتهاش صفرشد ب زور باید بهش دوتاقاشق غذا بدم

الانم دومی میخوره تا بالا بیاره 

یا حسین(ع)❤️❤️❤️

اینکه مدام شیر میخواد از رفلاکسه اینم که قبلا نداشته کلا رفلاکس ممکنه از اول باشه یا بعد دو سه ماه شروع بشه رفلاکسم ممکنه از شیرخشک باشه یا شایدم نه

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
نان ک میخورد مثلا تا ۵ روز پی پی نمیکرد دکتر بخاطر اون عوضش کرد 

شیر خوبیه .نی نی داره زیاد میخوره .به خواهر زاده ام که خیلی هم حساس بود دادیم مشکلی باهاش نداشت .پره بیوتیک داره .بچه نه باهاش یبوست میشه نه اسهال 

2706