2737
2734
عنوان

۸ ماه از سربازی شوهرم مونده..

| مشاهده متن کامل بحث + 297 بازدید | 20 پست
هفته اول آموزشی خیلی سخت گذشت چون گوشی نبرده بود و ما زنگ میزدیم پادگان بعدش ک اومد مرخصی و گوشی برد ...

۲۱ ماهه سربازیش؟

میشه واسه حاجت دلم صلوات بفرستین و دعا کنید ک حاجت روا بشم؟🙏💖 ممنونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شغلش اینه یا سربازه؟  شوهر من تو پادگانه

ببین سرباز بود بعد پدر منو درآورد!!

ارشد قبول شد گفتم برو درس بخون سربازی هم پروژه بگیر !!

حالا پروژه خوب نتونسته بده باز احتمالا بره سربازی!

دوسال هم درس خوند!

یعنی کلی عمر من هدر رفت!

آخرش هم میگن خودت خواستی😡😡

من چه میدونستم انقدر غر میزنه!! 

خداوند به هرکس 《حالت سکون و آرامش 》 را عنایت فرماید،نتایج بسیاری را برای او در بردارد. از جمله: از ملامت ها نمی هراسد، توکل دارد، اگر چیزی را از دست بدهد غمناک نمی شود و اگر چیزی را به دست آورد طغیان و نافرمانی نمیکند.استقبال یا بی اعتنایی مردم، شهرت یا گمنامی و فقر و غنا در او اثری ندارد. 💖برای همه از خداوند چنین حالی رو میخوام💖
ببین سرباز بود بعد پدر منو درآورد!! ارشد قبول شد گفتم برو درس بخون سربازی هم پروژه بگیر !! حالا پر ...

ایوتی چقد بد ازدواج کردین؟

میشه واسه حاجت دلم صلوات بفرستین و دعا کنید ک حاجت روا بشم؟🙏💖 ممنونم 
2731
ایوتی چقد بد ازدواج کردین؟

ما خیلی طول دادیم که زیاد عقد نمانیم ولی انگار فعلا هستیم 

خیلی نشده ولی قبلش چون دوست بودیم میدونم سربازی بره قاطی میکنه و خودش نیس

خداوند به هرکس 《حالت سکون و آرامش 》 را عنایت فرماید،نتایج بسیاری را برای او در بردارد. از جمله: از ملامت ها نمی هراسد، توکل دارد، اگر چیزی را از دست بدهد غمناک نمی شود و اگر چیزی را به دست آورد طغیان و نافرمانی نمیکند.استقبال یا بی اعتنایی مردم، شهرت یا گمنامی و فقر و غنا در او اثری ندارد. 💖برای همه از خداوند چنین حالی رو میخوام💖