2737
2734

سلام کسی رو می‌شناسید کنکور تجربی نظام جدید داده باشه و کتاباشو نخواد؟ برای یه کنکوری که توانایی مالی نداره می‌خواستم، چه خود کتابای مدرسه چه کتاب کمک‌درسی اگه بود. اگه دارید یا کسیو می‌شناسید که داره هرچقدم کثیف باشه مهم نیست واقعا لطف بزرگی می‌کنید و شانس تحصیلو به یه بچه می‌دید اگه در اختیارمون بذارید. 

اگه دارید لطفا اینجا بگید یا تلگرام به آیدی @newmeyo پیام بدید مرسی

ماشاءالله لاحول ولا قوة الا بالله العلي العظيم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کتاب مدرسه هامو میدم...فقط اینکه مال کنکور۹۸ بود که من مال ۹۹ هم استفاده کردن.بخش هایی که عوض شدنو من پی دی اف تو گوشی میخوندم 

از این تکرار ساعت ها،از این بیهوده بودن ها،از این بی تاب ماندن ها،از این تردید ها،نیرنگ ها،اشک ها،خیانت ها،از این رنگین کمان سرد آدم ها و ازاین مرگ باور ها و رویاها،پریشانم ...دلم پرواز میخواهد🕊
2731

الان کتاب تست انقدر گرونه که فکر نمیکنم کسی که خودش هزینه کرده راضی باشه بده به بقیه

من یه کتاب شیمی پایه خیلی سبز خریدم ۳۰ تومن 

الان شده ۱۲۰ هزار تومن 

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍
من کتاب مدرسه هامو میدم...فقط اینکه مال کنکور۹۸ بود که من مال ۹۹ هم استفاده کردن.بخش هایی که عوض شدن ...

نظام جدیده؟ خدا خیرت بده همونم غنیمته مرسی مرسی

الان کتاب تست انقدر گرونه که فکر نمیکنم کسی که خودش هزینه کرده راضی باشه بده به بقیه من یه کتاب شیم ...

همون کتاب معمولیشم غنیمته

2738
نظام جدیده؟ خدا خیرت بده همونم غنیمته مرسی مرسی

اره 

از این تکرار ساعت ها،از این بیهوده بودن ها،از این بی تاب ماندن ها،از این تردید ها،نیرنگ ها،اشک ها،خیانت ها،از این رنگین کمان سرد آدم ها و ازاین مرگ باور ها و رویاها،پریشانم ...دلم پرواز میخواهد🕊