2726
طبق برنامه ای ک گذاشته بوده اموزش و‌پرورش ب ما گفتن ابتدایی عصر  چون اکثرا شاغل هستن و باید رو ...

اصلا درستشم همینه ،معلم امسال دختر من انگار از خودش هیچ اراده ای نداره ،یه مادر که اعتراض میکنه فردا ساعت کلاس رو عوض میکنه 

عاشق خدا هستم،همون خدایی که وقتی به یادش هستم دلم آروم میگیره.
اصلا درستشم همینه ،معلم امسال دختر من انگار از خودش هیچ اراده ای نداره ،یه مادر که اعتراض میکنه فردا ...

خب شما مادرای شاغل هستین و باااید اعتراض کینن طبق مصوبه ..ابتدایی همه جا عصر هست

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دخترم سوم ابتدایی هست  ساعت 3تا پنج و نیم

برای شما خیلی ساعت خوبیه ،برای ما رو امروز اعلام کردن ساعت ۸و نیم تا ده و نیمه ،بعدش بچه ها شبکه آموزش ببینن ،بعد تکالیف رو انجام بدن و ساعت دو تکالیف رو ارسال کنیم😐

برای شما خیلی ساعت خوبیه ،برای ما رو امروز اعلام کردن ساعت ۸و نیم تا ده و نیمه ،بعدش بچه ها شبکه آمو ...

غیر دولتی هستین؟

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
2728
کلاس چندمی بخدا پسر من عالی مطمنم نه اینکه پسرم باشه حفظیات خوب و روان خوانی عال ریاضی هم کاملا ذهنی ...

کلاس دوم،استرس رو ما هم خیلی زیاده

شبکه اموزش خیلی خوبه حتما کنارشون بشینید اگه میتونید یا توی تل دان کنین یا نت

دانلود میکنم عزیزم ولی هنوز هیچی نشده هم خودم هم دخترم خسته شدیم

خب شما مادرای شاغل هستین و باااید اعتراض کینن طبق مصوبه ..ابتدایی همه جا عصر هست

بله قراره بریم برای اعتراض ،ولی من میگم اینا خودشون فهم و شعور ندارن ،چی فکر میکنن پیش خودشون 

دانلود میکنم عزیزم ولی هنوز هیچی نشده هم خودم هم دخترم خسته شدیم

مجبوریم تحمل کنیم راهی نیس

2706