2733
2734
عنوان

بییایین بگید کدوم رو انتخاب کنم ، انتخاب رشته/ کنکور

| مشاهده متن کامل بحث + 497 بازدید | 65 پست
گلم منم میخوام برم نظام میشه به منم بگی چطورباید رفت؟😭 راستی گزینه ۱بهتره

ببین از پارسال تا الان چند سری دختر استخدام کردن، دوباره استخدامی هست ، من تا شب می فهمم الان استخدامی هست یا یک ماه دیگه هم دوباره میاد ( در هر صورت قطعا استخدامی هست)

باید بری گزینش نیرو انتظامی از اون جا مراحل رو شروع کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببین از پارسال تا الان چند سری دختر استخدام کردن، دوباره استخدامی هست ، من تا شب می فهمم الان استخدا ...

عزیزم ب منم بگو‌حتما

خانوم مهندس بیکاره اینده که تا اخر عمر میخواد مجرد بمونه و سریال ببینه و چس ففیلشوبخوره. تیکر کنکور ارشدمه😪
چطور اینده ندا ه دوستم تو ازمایشگاه مشغول به کاره تازه با لیسانس آزادش

۱۰ درصد بچهای میکروبیولوزی وارد کار میشن...اونم با حقوق خیلی کم

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2738
میشه علت هم بگید ممنون

چون  میکروبیولوژی رشته بهتری هست 🙂🙂من عقیدم اینه شاید 0ون خودمم بهش علاقه داشتم گفتم قبول نشدم میرم میکرو 😉

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
برو حسابداری دانشگاه آزاد بخون در کنارشم کنکوذ بده الان تو همه استخدامی ها حسابدار میخوان. داداش من ...

منم سال اول میکرو بودم کنکور دادم ولی رتبه م تعبیری نکرد. چه جوری تو سال دوم با این همه درسای تخصصی سخت میکرو پرستاری اورد ؟؟

تا خدا پشتمه ،دنیا تو مشتمه ❤
ببین از پارسال تا الان چند سری دختر استخدام کردن، دوباره استخدامی هست ، من تا شب می فهمم الان استخدا ...

توروخدا به منم خبربده تا شب.اصلانمیدونم بایدچیکارکنم،دلم میخواد نظامی شم

زندگیم گره خورده.خیلی التماس دعا دارم.نازنین زهرا هستم.
میشه ب منم بگی چطور هستش ک برم 

پرس و جو کن ببین گزینش نیرو انتظامی شهرتون کجاس

پیداش که کردی برو بگو اومدم برای استخدامی

دیگه مراحل رو بهت میگن انجام میدی  می فرستنت تهران چند ماهی دوره می بینی بعدش بر میگردی شهرتون برای خدمت 

هم واسه درجه داری هست هم افسری

مهلتش نوشته تا۲۶تیربوده😭

زندگیم گره خورده.خیلی التماس دعا دارم.نازنین زهرا هستم.
2706