2733
2734
عنوان

خیلی خیلی دلم‌گرفته😢😢😢😢😢😢

179 بازدید | 22 پست

کاش خدا کمکم کنه ب زندگی منم مث بقیه یه نور بده واقعاخستم ازوضع زندگیم جوونیم هدرشدهیچ دلخوشی توزندگی ندارم برام دعاکنین

اگه امضامودیدی برای امام رضاوپسرش امام جوادصلوات بفرس❤❤❤❤دعاکنین حاجت منم بده من منتظرمعجزشم😄😄😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دلخوشی دادنی نیست پیداکردنیه، باید بخوای و یاد بگیری از جوونیت و زندگی‌ت بهره صحیح و لذت عمیق ببری وإلا گرفتاری برای همممممممه هست

دنبال لذت های حقیقی و عمیقم،   لذت های آنی مثل خاروندنه، یه لحظه و بعدم هیچ اثری نمیمونه...
من دیروز غروب بشدت دلم گرفته بود بی دلیل  اونم پشت فرمون انقدر عررر زدم ملتم که هاج و واج فقط ...

😭😭😭😭😭😭😭

اگه امضامودیدی برای امام رضاوپسرش امام جوادصلوات بفرس❤❤❤❤دعاکنین حاجت منم بده من منتظرمعجزشم😄😄😄
2738

😔مدتی طولانی است دردی دارم که درمانگرش خداوند هست خدایا خودت نجاتم بده

اینقدر خیره میشدند به لحظه های خوش زندگیم اینک خاطره های خوش گذشته عذابم میدهد ولی منکه به شوری چشم اعتقادی نداشتم😔........دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ.........نی نی سایت و کاربرای نی نی سایت به من یاد دادند که اینجا نه می تونم درد دلم را بگم مورد تحکم قرار میگیرم نه میتونم در مورد مشکلات زندگیم بگم مورد قضاوت دیگران قرار میگیرم نه میتونم از خوشی های زندگیم بگم مورد خوشبحالت و حسودی دیگران قرار میگیرم و نه می تونم از مشکلات دنیایی بگم چون قطع کاربری میشم پس بنابراین سکوت میکنم.
دلخوشی دادنی نیست پیداکردنیه، باید بخوای و یاد بگیری از جوونیت و زندگی‌ت بهره صحیح و لذت عمیق ببری و ...

هرروزهورساعت توخونه نشستم دیگه دوستی هم ندارم اجازه تنهابیرون رفتنم ندارم کسی هم ندارم باهاش برم بیرون ازدواجمم جورنمیشه ک ازاین خونه برم خونوادمم مشکلاتش زیاده بنظرت چحوری لذت عمیق ببرم😂

نگاهت رو به زندگی عوض کن.

اینهمه آدمایی که توی همینسایت میان گله و شکایت از متاهلی دارن، پس از مجردیت حسابی استفاده کن از فرصتت برای پیداکردن خودت راهت بالابردن سطح علمی و روحیت که بعد متاهل شدی یک فرد صبور و پخته باشی نه بازم اونوقت گله های جدید از زندگی به مراتب پیچیده‌تر از مجردی

دنبال لذت های حقیقی و عمیقم،   لذت های آنی مثل خاروندنه، یه لحظه و بعدم هیچ اثری نمیمونه...
2706