2737
2734
عنوان

خواهرزادم کنکور قبول نشده خیلی دلم براش و خانوادش میسوزه

| مشاهده متن کامل بحث + 438 بازدید | 31 پست
بابا بیخیال  کم نیستن کسایی که بعد چند سال رتبه اشون بهتر میشه ۱۲ سال درس خونده یسال هم روش&n ...

دلم براش میسوزه چن سال همش خانخ بود درس میخوند جایی نمیرفت....حالا یه سال دیگه بمونه یا قبول شه یا ن ...حالا یکی از فامیلامون اصلن درس نمیخوند همش همه جا بود این ور و انور مهمانیا 6000اورده..اون نخوند الانم راحت بره دانشگاه این اینجوری😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلم براش میسوزه چن سال همش خانخ بود درس میخوند جایی نمیرفت....حالا یه سال دیگه بمونه یا قبول شه یا ن ...

خب بله اینم ناراحت کننده س 

ولی خب ناامید شدن و غصه خوردنم چیزی رو حل نمیکنه

🌼𖢆 در مقابل سختی‌ها سر خم نکنید𖢆 ^^تاجتان خواهد افتاد•👑💛✨•
دلم براش میسوزه چن سال همش خانخ بود درس میخوند جایی نمیرفت....حالا یه سال دیگه بمونه یا قبول شه یا ن ...

هیچکی الکی ۶۰۰۰ نمیاره حداقل تو رشته تجربی!!

حتما ایشون هم تلاش کردن 

فقط درس خوندن مهم نیست باید "درست" و "هوشمندانه" بخونی

2731

ببین کمیت مهم نیست کیفیت مهمه

اون که ۶۰۰۰هزار شده حتما با کیفیت درس خونده

الکی که نمیشه قبول شد

میلیون‌ها آدم تا الان جای شما بودن، گذروندن این مرحله رو، الان احتمالا سر یه کاری مشغولن، عاشق شدن، ...

اینو تایپ کردین برا همه کپی کنین؟ 

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس
2738
اگه اشکالی نداشته باشه و اجازه بفرمایین😕 بنظرم خیلی درسته

درسته بله 

ولی مورد استارتر برا خودش نبود. برا همون گفتم 😁

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس
2706