2410
2553
بزاربیایی جلوتر از فکر غذا دهنت آب میفته من انقدرشکموشدم میلم به همه چی هست

من کلا تو بارداریم زورکی غذا خوردم اما تا دلت بخواد میوه خوردمااااااا یعنی هر چی میخوردم سیر نمیشدم ولی غذا نه

اصلا ربطی نداره  ، به بزرگی و کوچیکی ، فقط شکمو هیکل کوچیک سبک تره و راحتره  تا به منی که ...

آره خدارو شکر راحتم ورم نکردم پا درد لگن درد و اینام نداشتم طبیعی طبیعی این شکمم نبودش مث حامله ها نبودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کلا تو بارداریم زورکی غذا خوردم اما تا دلت بخواد میوه خوردمااااااا یعنی هر چی میخوردم سیر نمیشدم ...

حالامن غذا میبینم از خود بی خود میشم😂😂😂

بعضی وقتا خجالت میکشم

حرفهایم،مثل یک تکه چمن روشن بود.من با آنان گفتم: آفتابی لب درگاه شماست که اگر دربگشایید به رفتارشما می تابد.
2720
حالامن غذا میبینم از خود بی خود میشم😂😂😂 بعضی وقتا خجالت میکشم

یادمه دلم خربزه میخواست خونه پدر شوهرمم بودیم و شلوغ بود بعد شوهرم خربزه خرید چندتا من اولیشو باز کردم نفهمیدم با دهنم خوردم یا بینیم یا چشمم یعنی ی تعارف خشک و خالیم نکردم یعنی اگه شوهرم میگفت ب بقیه هم بده یا برا بقیم بذار گریه میکردم اصلا نمیتونستم حتی فکرشو کنم که ی تکهچشو بدم ب یه نفر دیگه

2714

منم الان ۱۰هفته ام از حالت تهوع و تهوع داغون شدم دیگه جونی برام نمونده از همه ی خوراکیها و بوی خوب و بد متنفرم😭😭😭 

به نظرتون تا کی ادامه داره؟؟

گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود...
منم ۱۵هفته ام...نمیدونم جنسیت چیه ...مامانی که پسر داشتن میشه علاۍم بگن بهم؟؟؟❤

بسلامتی...ویار ترشی و شوری...تنبلی...تهوع هرازگاهی اونم صبح...رگ چشمتو نگاه کردی عزیزم....برامن راست پشت پلک پایینم یه u هست...علائمت چیه

منم الان ۱۰هفته ام از حالت تهوع و تهوع داغون شدم دیگه جونی برام نمونده از همه ی خوراکیها و بوی خوب و ...

فک کنم دخمله بچت...تااخر تقریبا هست فقط کم میشه...من الان توی نه ماهم هنوزم گاهی اوقات میخام عق بزنم

2706