2726

هزینه هاش خیلی بالاس؟ من رتبم به ظرفیت خودگردان میخوره . اما خب کارت ایثارگری بابامم هست برا ۳۰ درصد تخفیف شهریم.

یک عدد ترکیده. کاربری دست دو نفره دوستان 🤦🤦🤦

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ظرفیت مازاد بدون واحد عملی تقریبا 4میلیون و 500 بود پارسال و آزاد هم حدودا 6 میلیون البته دانشگاه در ...

ینی ظرفیت خودگردان از آزاد ارزون تره؟ آخه من فک کردم ظرفیت خودگردان خیلی گرون تره

2728
ینی ظرفیت خودگردان از آزاد ارزون تره؟ آخه من فک کردم ظرفیت خودگردان خیلی گرون تره

ظرفیت خودگردان اگه همون ظرفیت مازاد هس آره ولی ممکنه داخل بعضی از دانشگاها حتی گرونترم باشه

ظرفیت خودگردان اگه همون ظرفیت مازاد هس آره ولی ممکنه داخل بعضی از دانشگاها حتی گرونترم باشه

آخه من چیکار کنم که برا پرستاری مامایی رتبم به آزاد نمیخوره اما به ظرفیت خودگردن میخوره . دانشگاه آزاد فقط تو شهری که مدنظرمه میتونم بهداشت محیط بخونم 

تا سقف 12000البته جای بد پرستاری دولتی میاری تا سقف 14 هزار ظرفیت مازاد و تقریبا تا 15هزار آزاد

عزیزم اصلا اینجوری نیس، وقتی رتبه کشوری ۹۰۰۰۰ هزار مامایی گرفته که ۱۵۰۰۰ دولتی حتمن قبول میشه . دختر خالم ۱۶۰۰۰ منطقه ۳ هوشبری دولتی آورد

عزیزم اصلا اینجوری نیس، وقتی رتبه کشوری ۹۰۰۰۰ هزار مامایی گرفته که ۱۵۰۰۰ دولتی حتمن قبول میشه . دختر ...

حتما سهمیه داشتن من که بهتون دروغ نمیگم الان خودم دانشجو پرستاریم اگه سهمیه جانبازی داشته باشی با 16 هزار معلومه میاری ولی بدون سهمیه غیر ممکنه حالا شما اگه باور نداری بزن ببین میاری. 

2706