2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

نه خب طبق مدرک دانشگاس 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

ن فک نکنم. من هم علوم پایه م. میخواستم اموزگاری ابتدایی شرکت کنم قبول نکردن

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

مهلتش تموم نشد؟

تادیشب بود انگار

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸
2714
دقیق نمیدونم ولی فک کنم بشه چون پسر خواهرشوهر من رشته اش زیست شناسی بود ولی دبیری شیمی زد الانم دبیر ...

سهمیه خاصی نداشت؟!

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
ن فک نکنم. من هم علوم پایه م. میخواستم اموزگاری ابتدایی شرکت کنم قبول نکردن

عه!!!اخه من یکید میشناسم رشتش روانشناسی بود رفته شرکت کرده الان معلم عربیه ولی خیلیام میگن نمیشه

خیر طبق دفترچه فقط شغل مرتبط با رشته ات رو میتونی شرکت کنی

برای شما میشه دبیری فیزیک

مگر تو در مسیر نسیم ایستاده‌ای امشب/ که عطر زلف پریشان/ دوباره جانم را زِ دست باد/ به آغوش باده میراند؟
2706